Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Не съм вече админ на собствената си страница

Препоръчан отговор

Здравейте, имам създадена страница във фейсбук и изведнъж ми изчезна. Това се случи след като си купих нов лаптоп и наново инсталирах всички приложения.  Сега влизам в нея като посетител. Профила ми във фейсбук не е хакнат, влизам си нормално в него. При разглеждане на страницата, която бях създала излиза - Основното местоположение на държава/регион за хората, които управляват тази страница, включва: China (1).

Може ли само страницата, която управлявам да се хакне, без да хакнат профила ми? Как мога да си възстановя администраторските права върху собствената си страница? 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Един ламерски съвет от мен за теб!
Когато търсиш страницата си, недей да четеш чуждите дубликати! Фейсбук няма поддръжка и затова са пуснали бот да ви банва и да ви изтрива групите и страниците ви, когато му се стори, че нарушавате морала. Като ти е изтрил твоята страницата как сега искаш да бъдеш админ на чуждата страница? Създай си я! Ние не можем да те управляваме, че да ни питаш защо не си админ.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 часа, Бонбон с катран! написа:

Един ламерски съвет от мен за теб!
Когато търсиш страницата си, недей да четеш чуждите дубликати! Фейсбук няма поддръжка и затова са пуснали бот да ви банва и да ви изтрива групите и страниците ви, когато му се стори, че нарушавате морала. Като ти е изтрил твоята страницата как сега искаш да бъдеш админ на чуждата страница? Създай си я! Ние не можем да те управляваме, че да ни питаш защо не си админ.

Благодаря за отговора, но страницата не е изтрита, тя си съществува, просто влизам като потребител в нея. Колкото до създаването страницата ми отново няма проблем, но тя е създадена за да популяризирам работата на дадена мисия зад граница, как Р България помага на страната, в която съм. Не нарушавам нито морала нито тона, напротив :)  Няма как да създам втора страница на мисията ни, хората ще се чудят в коя да изпращат съобщения за помощ! Още повече сега страницата излиза че се управлява от Китай, а аз съм страшно далече от Китай :))))

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 часа, Nushka Ivanova написа:

Не нарушавам нито морала нито тона, напротив 

Това Фейсбук въобще не го интересува. Бота прави грешки и търка безразборно. Закривали са групи за взаимопомощ от по стотици хиляди членове, оставят групи, където се продават хладно оръжие и части от автомати. Може да те затрият и с причина, а може и без никаква причина. Зависи топката за останалите в мъглявината на кой ще падне. Може да прихванат всичко - от съмнителна дума до фейк новина. Ако бот обърка броенето, също те рязкат. И отиваш на нулата. Това не е мой проблем, не е и на Фейсбук. Това си е твой проблем, че си избрала тази платформа без поддръжка. Затова шефа на компанията реши да съкрати средства и да увеличи печалбата без грижи от персонал, защото вече е превзел всички вас като потребители и колкото повече ви има, толкова повече идват. Като ядрен верижен взрив. Тъй като сте слаби и не можете да се отделите, затова ще продължават да ви мачкат. Проблемът винаги идва от вас. :) 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване