Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Струва ли си iphone Xr през 2021

Препоръчан отговор

Здравейте, струва ли си iphone Xr да се закупи през 2021,не съм ползвал досега iphone, а ми се иска да пробвам, но незнам какво да избера, а ми трябва и сравнително бюджетно. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, JKirilov написа:

Нито един не си струва. Все пак зависи колко кифли има наоколо...

Доста изчерпателен отговор, благодаря. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 38 минути, unforgi написа:

Доста изчерпателен отговор, благодаря. 

По добре айфон 11 на едни пари долу горе.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Струва си. 

преди 1 час, JKirilov написа:

Приказка да има.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, unforgi написа:

Здравейте, струва ли си iphone Xr да се закупи през 2021,не съм ползвал досега iphone, а ми се иска да пробвам, но незнам какво да избера, а ми трябва и сравнително бюджетно. 

Ако не те притеснява това, че е стар модел можеш да си го вземеш. 

преди 1 час, Coco1 написа:

По добре айфон 11 на едни пари долу горе.

Не са приблизителни цените. А разликата е във втората камера и нощен режим. За някои хора е фактор. За други не.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Jorge написа:

Не са приблизителни цените

Приблизителни са зависи от къде купуваш.

преди 4 минути, Jorge написа:

А разликата е във втората камера и нощен режим. За някои хора е фактор. За други не.

Единия е 2018 другия е 2019г не било разлика. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Coco1 написа:

Приблизителни са зависи от къде купуваш.

Единия е 2018 другия е 2019г не било разлика. 

Ъъъ...нещо не ми се занимава със специалисти като теб напоследък. Лек път ти желая...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 27 минути, Jorge написа:

А разликата е във втората камера и нощен режим. За някои хора е фактор. За други не.

:giggle1:

преди 27 минути, Jorge написа:

Не са приблизителни цените

:giggle1:

преди 19 минути, Jorge написа:

Ъъъ...нещо не ми се занимава със специалисти като теб напоследък. Лек път ти желая...

И аз да съм с раздвоение и на мен няма да ми се занимава със себе си.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 часа, JKirilov написа:

Ти ще ми кажеш...? Колко айфона смени? Нека позная нула.

По темата.Авторе аз през 2017г. си взех чистата шестица, която беше вече 4 годишен модел и 2,5г. бях адски доволен.Можеше и още да кара, но ми се искаше да съм с последен модел в джоба и  за това я смених.Хубавото на нахапаната ябълка, е че техните модели са актуални по 8-9 години.Познавам хора, които ползват още 5-цата.Другото предимство тяхно, е че държат много години високи цени на вторичния пазар.Примерно, ако сега го купиш, и след няколко месеца не те кефи вече, можеш да му вземеш приблизително цената на чисто нов такъв.До като на андроидните телефони цените много рязко губят стойност на втоеичния пазар.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, Чингис Хан написа:

Ти ще ми кажеш...? Колко айфона смени? Нека позная нула.

По темата.Авторе аз през 2017г. си взех чистата шестица, която беше вече 4 годишен модел и 2,5г. бях адски доволен.Можеше и още да кара, но ми се искаше да съм с последен модел в джоба и  за това я смених.Хубавото на нахапаната ябълка, е че техните модели са актуални по 8-9 години.Познавам хора, които ползват още 5-цата.Другото предимство тяхно, е че държат много години високи цени на вторичния пазар.Примерно, ако сега го купиш, и след няколко месеца не те кефи вече, можеш да му вземеш приблизително цената на чисто нов такъв.До като на андроидните телефони цените много рязко губят стойност на втоеичния пазар.

Благодаря за отговора,май май ще взимам хр-а. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 31 минути, Coco1 написа:

За колко ще го взимаш ?

680 някъде ми идва с плана,но ще преподписвам и ще ми дойде още малко по евтино може би

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване