Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Проблем с Alcatel

Виж решението Разрешен от [email protected],

Препоръчан отговор

Здравейте! Имам чисто нов таблет Alcatel 9003X, но не мога да го въведа в експлоатация. Моля за помощ и съвет! След като го включа иска да въведа последният имейл, на който е бил регистриран таблета, а такъв няма. Както казах той е съвсем нов. Без този имейл не иска да продължи. Пробвах с няколко мои имейла, но не ги приема, защото не ги разпознава. Няма и никъде опция за помощ. Моля, ако някой се е сблъсквал с подобен проблем при първоначалното стартиране да ми пише.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Решение

Опитай с инструкциите от това видео:

Желателно е по възможност да направиш таблета временно на Английски, за да съвпадат нещата.

Ако не става, има и други:

Alcatel 9003X frp - Google

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

интересно е как са ви продали чисто нов таблет с frp lock on...

ако по някаква изродска причина сте го купили от магазин в кутия отивате с касовата бележка и...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз го имам същия таблет ,но е невероятно да са ви го дали ресетнат .............защото вашата ситуация е точно в случаите когато се върне към заводските настройки .Factory reset protection 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване