Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Проблем със сдвояване на камера

Виж решението Разрешен от Kolev71,

Препоръчан отговор

Здравейте,закупихме камера Mibao, нова,без кутия,внос от чужбина,не знам точно от къде. Изтеглихме приложението YI Iot,всички ок,успешно сканира QR кода,казва свързване с Wi-Fi и до там. Пробвахме с друг телефон,друг Wi-fi,с друго приложение,но не става. Някой има ли представа какъв е проблемът?

IMG_20210530_121255074.jpg

16223660409631875262247.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А самото приложение иска ли ви имеил адрес или не сте забелязала? Тоест, регистрация през имейла. Най важното. Прочетохте ли пълната процедура за инсталация на камерата!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, Rossito написа:

Не,влезнах през Facebook.

преди 16 минути, Rossito написа:

Не,влезнах през Facebook.

Так получи ли се - през Facebook.   След това изключете всичко и компа и след минута отново включете устрайствара, за да се убедите че и такъв начин е възможен. Ако ли не - както съм ви написал. В инструкцията на камерата това задължително е упоменато.

Допълнено: Само си помислете ако се случи да ви блокират или хакнат  Facebook - ка (дано не се случва) , как камерата ви увисва и не можете да я ползвате. Не го правите като че ли както трябва? Благодаря и приятен ден Ви желая!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да, получи се,поиска начин на сдвояване,wi-fi i parola ,после излезе QR кода,сканира се успешно,но...до там

преди 24 минути, Kolev71 написа:

Так получи ли се - през Facebook.   След това изключете всичко и компа и след минута отново включете устрайствара, за да се убедите че и такъв начин е възможен. Ако ли не - както съм ви написал. В инструкцията на камерата това задължително е упоменато.

Допълнено: Само си помислете ако се случи да ви блокират или хакнат  Facebook - ка (дано не се случва) , как камерата ви увисва и не можете да я ползвате. Не го правите като че ли както трябва? Благодаря и приятен ден Ви желая!

Благодаря ви и на вас!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Решение

Инструкцията мила! Отдалеко няма как ва ви се помогне, независимо че много от камерите от този бранш са близки. И всичко се прави така, както е описано, а не както ви се иска на вас. Трябваше да си направите или ползвате готова регистрация, на която сте уверена че помните паролата. След това е много лесно по картинките даже от упътването. Сигурен съм, че ще се справите! Успех от мен.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 2 седмици по-късно...
Пуснахте ли камерата?
Пуснаха я - в … кошчето!
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, jhoro написа:

Пуснаха я - в … кошчето!

Оф, кога ще влезеш трезвен в техническите теми във форума?
Знаем за тъпото ти остроумие - моля, задръж го за себе си!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Оф, кога ще влезеш трезвен в техническите теми във форума?
Знаем за тъпото ти остроумие - моля, задръж го за себе си!
Споко пич - трезвен съм като краставичка! В момента съм на работа!
А за съветите - прибери си ги … където сам решиш. Би трябвало също да си разбрал, че не ми харесва - някой да ми дава наклон …
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване