Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Как да се докладва нередност във ФЕЙСБУК

Препоръчан отговор

Пичове. При доклад за нередност Фейсбук го приема за редовно. Върна отговор, че са разгледали доклада и няма нарушаване стандартите на общността:
We reviewed the photo you reported and found it doesn't violate our Community Standards.

Съвсем ясно се вижда акцента, че насажда расова омраза. Защо не разрешават на докладчика при повторното разглеждане, "в случай че е станала грешка" потребителя да напише къде конкретно е проблемът???

Някой може ли да удари рамо и да докладва същото? С повече рапорти вероятно ще се сетят. ЛИНК към нарушителя

Трябва да станете член в тази група, става мигновено, за да виждате публикацията!

fb-fail.png

fb-fail2.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, NewRedDragon написа:

Кого визираш? 

Млечния.

преди 1 минута, ined написа:

Какви палати направиха сиганите от помощи бедна ти е фантастиката

Пари имат само вождовете

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 42 минути, Coco1 написа:

Автора на снимката ли ти пречи ?

Трябва да имаш поне малко разум, за да не задаваш тъпи безсмислени въпроси. Защото колкото и да ти се обясни, ще задаваш един и същи въпрос стократно и накрая пак няма да си разбрал отговора. Това го казвам от много опит и патила с подобни творения от твоя контингент. Затова трай си в ъгъла да не се мъчиш после.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 25 минути, ined написа:

С такова отношение по-скоро тебе ще те блокират от лицевата книга

Мен остави. Когато някой започне пръв конфликта с идея да те мачка, не обръщам другата буза като теб. Както във Фейсбук ти палят фитилите, така и тук си показва магарията. Аз не съм ти!

Всъщност, ти беше циганска жила, нали? Лесно се съюзявате за да правите мръсно. Такива "течове" трябва да се затварят в историята!

Цитат

Око за две, зъб за чене
Принцип, според който трябва „да си го върнеш тъпкано”, когато някой ти е причинил зло (направил ти е „мръсно”).Това е нашенският неофициален (и осъвременен) вариант на старозаветния библейски принцип „Око за око, зъб за зъб”
(познат още и като „принципа на талиона”).

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, B-boy/StyLе/ написа:

Трябва да имаш поне малко разум, за да не задаваш тъпи безсмислени въпроси. Защото колкото и да ти се обясни, ще задаваш един и същи въпрос стократно и накрая пак няма да си разбрал отговора. Това го казвам от много опит и патила с подобни творения от твоя контингент. Затова трай си в ъгъла да не се мъчиш после.

Какъв опит имаш Mлечен !? Освен да пишеш безмислици.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, B-boy/StyLе/ написа:

Мен остави. Когато някой започне пръв конфликта с идея да те мачка, не обръщам другата буза като теб. Както във Фейсбук ти палят фитилите, така и тук си показва магарията. Аз не съм ти!

Всъщност, ти беше циганска жила, нали? Лесно се съюзявате за да правите мръсно. Такива "течове" трябва да се затварят в историята!

Абе пийте си хапчетата, нито имам циганска жила, нито ползвам фейсбук.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 2 месеца по-късно...

Сагата с репресията над потребителите продължава!
Какъв е ТОЗИ САЙТ, който се занимава с карикатури да ги води за фалшива информация? Фейсбук е решил да го употреби в полза за ваксините! Всички разпределени чиновници са дълбоко зомбирани безмозъчни служители, които не се усещат, че колкото повече се натягат с насилие, толкова повече отблъскват хората! Глупостта се е вихрила през втората световна война, вихри се и сега безразсъдно! Отчаянието им като марионетки и подлоги създават предпоставка да се вземе правилното решение! :) 

fake-face.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Публикацията ви съдържа термини, които не допускаме! Моля, редактирайте съдържанието си и премахнете подчертаните думи по-долу. Ако замените букви от думата със звездички или друго, за да заобиколите това предупреждение, профилът ви ще бъде блокиран и наказан!
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...