Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Части за golf 3 1993 1.6 бензин 75 к.с.

Bryca03
 Сподели

Препоръчан отговор

Здравейте. Къде мога да намеря декоративен халоген с мигач (единичен), по възможност по-евтин или поне употребяван. Фар ще намеря. Проблем са халогенът и мигачът, защото нови се продават комплект и то доста скъпи, поне за мен. Търсих къде ли не, не успях да намеря такъв какъвто ми трябва точно, другите са стари модели, на мен ми трябва точно като споменатия. Благодаря предварително 

received_4406141799463333.jpeg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Понеже

преди 5 часа, Bryca03 написа:

декоративен халоген с мигач (единичен)

не е определение, то отваряш сервизното и виждаш означенията на възможните замени. После търсенето вече е елементарно!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване