Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Проблем с Инстаграм

Виж решението Разрешен от цър-вул,

Препоръчан отговор

Здравейте! Вече 18 часа не мога да си вляза в акаунта на Instagram. Излиза ми непрекъснато: "Потвърдете информацията си в приложението Instagram, за да се опитате да се върнете в акаунта си."

Смених няколко пъти паролата....същия надпис продължава....

Някой би ли ми казал как отново да вляза в профила си безпроблемно?

Благодаря предварително!!!sssss.jpg.f8abc60303b55522343b53080221db52.jpg.b68f02b61420a813521aca99103c2be8.jpg

..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Решение

А имате ли инсталирано приложение Instagram на телефон/таблет?
Ако нямате, си инсталирайте и влезте през него.
И си редактирайте заглавието - нямате проблем с Instagram! Имате пробле с логването в профила си в Instagram.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 часа, цър-вул написа:

А имате ли инсталирано приложение Instagram на телефон/таблет?
Ако нямате, си инсталирайте и влезте през него.
И си редактирайте заглавието - нямате проблем с Instagram! Имате пробле с логването в профила си в Instagram.

Здравейте!

Много Ви благодаря за отговора.

Да, имам инсталирано приложението Instagram и на таблет и на телефон (на компютър или лаптоп го нямам), но и на двата апарата ми дава същото известие. Опитах от друг телефон и от него ми дава: "Потвърдете информацията си в приложението Instagram, за да се опитате да се върнете в акаунта си."....

Щом се логна и веднага излиза "зареждане" и след това "неуспешно обновяване на информационния поток"....

По едно време ми иска селфи разпознаване....направих го и резултата е същ - нямам достъп до акаунта си.

Деактивирах приложението, инсталирах го отново като предварително изтрих и данните и кеша....пак същото...

Виждам, че разбирате от тези неща...има ли начин все пак да се оправи това нещо?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

1. Пробвахте ли процедура по възстановяване на парола.
2. Да не би акаунтът ви в Insta  да е деактивиран?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, цър-вул написа:

1. Пробвахте ли процедура по възстановяване на парола.
2. Да не би акаунтът ви в Insta  да е деактивиран?

Не, не е деактивиран, защото мои приятели и познати го виждат от техните акаунти....

Всички публикации стоят.....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, цър-вул написа:

Не ми дава възстановяване на парола, а ми пише "нова парола"....

Няколко пъти я сменях.....изпраща ми код за потвърждение....Аз го вкарвам и виждам за секунда страницата си и веднага ми изписва "неуспешно обновяване на потока"

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 часа, Виолина Начева написа:

Виждам, че разбирате от тези неща...има ли начин все пак да се оправи това нещо?

По 100005989965 трябва да ви се казва, че първо трябва да разрешите от електронната си поща дадено устройство да се логва. Не сте го разрешили - еми няма и да ви допусне, нищо че си взимате разни кодове. И какво криете там в тази смешна платформа instagram, какви са тия недостъпни за публиката снимки в акаунти, само вие си ги знаете. Това е платформа единствено за позьорство. Само това ли са ви уменията?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Публикацията ви съдържа термини, които не допускаме! Моля, редактирайте съдържанието си и премахнете подчертаните думи по-долу. Ако замените букви от думата със звездички или друго, за да заобиколите това предупреждение, профилът ви ще бъде блокиран и наказан!
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...