Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчайте качествен матрак БЕЗ пружини

Dalaidido Lama
 Сподели

Препоръчан отговор

Здравейте , 
Препоръчайте качествен матрак БЕЗ пружини ? 
Защо ( някой би попитал ) ? Защото тези с пружините рано или късно се издънват , деформират , особено акО се сяда на едно и също място често . 
Стоманените телове бодът яко и режат даже ! И от 200 лв и от 400 съм купувал - трети вече ще хвърлям 
Искам да е от нещо друго . Казват МЕМОРИ ПЯНА - но все ми се струва че е прекалено меко ? 
Вие какво препоръчвате ? 
Загледах се тука в едни .... ето тези : 
https://jysk.bg/spalnya/matraci/matraci-s-pyana/plus/matrak-80x200-plus-f95-dreamzone/family 
ама 600 лв нещо много ми се виждат 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Dalaidido Lama написа:

Здравейте , 
Препоръчайте качествен матрак БЕЗ пружини ? 

Няма да питам - „Защо“, защото е очевадно!

Предлагам модел „Сан Ремо“ от Матраци ТЕД.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Bubbles написа:

Може просто да сложиш топ матрак за да стане по-меко.

ЩЕ ГО ИЗХВЪРЛЯ !!!!!!!!!!!!! 
слагам една голяма плоскост 
и върху нея ще е матрак БЕЗ пружини 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, Dalaidido Lama написа:

ЩЕ ГО ИЗХВЪРЛЯ !!!!!!!!!!!!! 
и върху нея ще е матрак БЕЗ пружини 

Е ти си знаеш.
Аз съм с матрак и топ матрак и спя като на облак.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

https://ekon.bg/latex/produkt-kategoriya/matraci/

преди 2 часа, Dalaidido Lama написа:

и забравяш за проветряването на матрака...Добре е да е подматрачна рамка!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Впрочем, такъв матрак (Екон-91) ползвам повече от 15 години почти 24/7 и не е мръднал. Специфичното е, че трябва на около 6 месеца да се върти горе-долу.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 часа, цър-вул написа:

Добре е да е подматрачна рамка!

Това е само за двулицевите!

преди 3 часа, цър-вул написа:

Впрочем, такъв матрак (Екон-91) ползвам повече от 15 години почти 24/7 и не е мръднал. Специфичното е, че трябва на около 6 месеца да се върти горе-долу.

„24/7“??? Ти да не си ... „цър-вул, който живее в леглто“?

За въртенето - на 3 месеца се завърта хоризонтално, а на 6 - страната към рамката, да излезе отгоре.
На някой матраци си има „етикети“ - „лято“ и „зима“!
image.png.efc525a94cea6f9818ee86f652f53ef1.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Завиви на каква основа ще бъде поставен матрака. Тези с пияната са подходящи за легла с твърда неподвижна основа. Иначе пак ще те боли кръста и прочие. А тези с пружините са два вида. С чашки и без чашки. Тези с чашките уж ги водят за по качествени, понеже пружините не се допират една до друга, понеже всяка пружина си е в отделна чашка и така комфорта уж бил по-голям. А без чашките пружините се опират една в друга и там уж комфорта е по-малък. Иначе аз спя на хотелска спалня, те са с тройни матраци. Два основни матрака и един топ матрак, който аз махнах, щото без него ми е по-комфортно. Такива тип легла ползват предимно в хотели като Хилтън, Шерътън и прочие и са адски комфортни. Когато съв в нас съм се легнал на него. Когато го поръчах взе с матраци без чашки, защото някак си ги почувствах по-удобни и задължително Кинг Сайсе размер. Има си и огромна табла да си подпра калъвката, ако реша да си цъкам на телефона, да пия вино или да си пусна 55 инчовата плазма в спалнята. Абе 1000 евро дадох, ама нищо не са за този комфорт. Човек един живот живее.

8B73FF98-5A3C-4305-B18F-334232EEDA7C.jpeg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, Христофор_първи написа:

Тези с пияната

А тези с трезвата за какаво са подходящи?

преди 2 часа, Христофор_първи написа:

Има си и огромна табла да си подпра калъвката

К'ва табла те е подгонила като става дума за натрак? И калъФката как я хващаш за рамката? Бесиш ли се на нея?
Какви чашки са те подгонили, като авторът изрично е казал "БЕЗ пружини"? Много глупости издрънкани неграмотно, а информация - никаква.
И моля, не ми отговаряй - ще бъде поредното разливане!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 30 минути, цър-вул написа:

А тези с трезвата за какаво са подходящи?

К'ва табла те е подгонила като става дума за натрак? И калъФката как я хващаш за рамката? Бесиш ли се на нея?
Какви чашки са те подгонили, като авторът изрично е казал "БЕЗ пружини"? Много глупости издрънкани неграмотно, а информация - никаква.
И моля, не ми отговаряй - ще бъде поредното разливане!

Защо не отидеш да пишеш на сайта на Корилово? Знаеш ли, какъв прекрасен сайт имат? Там ще бъдеш пак у дома.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Защо не спреш да осир@ш темата?!

преди 2 минути, Христофор_първи написа:

Знаеш ли, какъв прекрасен сайт имат?

Щом е толко' 'убав върви ти там!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, цър-вул написа:

Защо не спреш да осир@ш темата?!

Щом е толко' 'убав върви ти там!

А ми нямам пресечни точки с потребителите там, но за теб ще е прекрасен.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Христофор_първи написа:

А ми нямам пресечни точки с потребителите там, но за теб ще е прекрасен.

Ти, пък, к'ъф си, че и да ме оценяваш, бе! Господин Никой! Със самочувствие до небето, а покритие за две ст'инки!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 56 минути, цър-вул написа:

Ти, пък, к'ъф си, че и да ме оценяваш, бе! Господин Никой! Със самочувствие до небето, а покритие за две ст'инки!

Направи се, че те няма.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 9 часа, Христофор_първи написа:

Направи се, че те няма.

За себе си ли говориш, че като гледам ползата от теб тукк, освен спам - нищо друго. А, и няк'ви абсолютно нерелевантни фукни, придружени от също толкова нерелевантни снимки.
И не си ти човекът, който ще ми дава наклон на ...вятъра.
Бегай улеу, фукло самотна.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, цър-вул написа:

За себе си ли говориш, че като гледам ползата от теб тукк, освен спам - нищо друго. А, и няк'ви абсолютно нерелевантни фукни, придружени от също толкова нерелевантни снимки.
И не си ти човекът, който ще ми дава наклон на ...вятъра.
Бегай улеу, фукло самотна.

Галоша колко и да го търкаш, чепик няма да стане да знаеш!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И с простака е така - не мога да ти напълня устата...освен с л@на, за да замлъкнеш.
Кога ще осъзнаеш (явно никога, защото не ти се отдава), че с логореята си не помагаш на питащия?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Публикацията ви съдържа термини, които не допускаме! Моля, редактирайте съдържанието си и премахнете подчертаните думи по-долу. Ако замените букви от думата със звездички или друго, за да заобиколите това предупреждение, профилът ви ще бъде блокиран и наказан!
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...