Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Блокиран профил във Facebook

Препоръчан отговор

Здравейте! Това е моята първа тема тук! Пиша я защото вече съм безпомощна и не знам до какви средства да опра! Ситуацията е следната-някой е хакнал фейсбук профила ми и от мое име е качил клип с не приемливо поведение и голота. От там алгоритъма на фейсбук веднага реагира и ми замразява профила поради иск за съобразителност(така го наричат те) та сега съм заличена от лицето на земята-не може да ми се открие никъде профила. От там последващите действия,при влизане в профила, бяха да кача снимка на личната си карта за да докажа,че това съм аз и от  ми излиза съобщение че заяваката ми за несъгласие със ситуацията е приета и ще бъде разгледана за около ден и ще ми се възтанови профила. Уви от там нататък сме в задънена улица вече 10 дни. Никаква реакция и профил няма. Писах какви ли не имейли до какви ли не техни адреси които успях да изровя от къде ли не и нищо-глас в пустиня. Отговор никакъв и промяна никаква! МОЛЯ ВИ ако знаете някакво решение-ПОМАГАЙТЕ!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, Bubbles написа:

Амалеее докъде се докара'аме...

аз нямам фейсбук, явно съм  дух

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Без умствен капацитет написа:

аз нямам фейсбук, явно съм  дух

Сигурно, я пробвай да се огледаш в някое огледало.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, TanqBoneva написа:

Уви от там нататък сме в задънена улица вече 10 дни. Никаква реакция и профил няма.

Каквото каже Фейсбук госпожо! Вие коя сте, НИКОЯ! И Фейсбук не ги интересува какви са вашите желания, воли и неволи. Системата е дадена да се управлява от Бот и в 95% от случаите той не работи правилно. Така че свиквайте с любимата ви мрежа и се предайте на монопола като роби, защото сте такива. Живи да ви орев... ... пардон - да ви погребват!  :)  От там поддръжка само с томбола! И да ви светна - веднъж щом са ви искали картата, вече сте до там. Акаунта става с лошо реноме и са ви заложили перманентни ограничения до последните ви дни, тоест докато имате този акаунт. Не можете да променяте името си, адреса, имате и други лимити, които не се обявяват. Вашият акаунт е компрометиран и може единствено да се съживи малко, колкото да дишате. Тоест - да четете и да разговаряте. Стига да ви го върнат де. А ако си позволите свобода на словото, ще ви цензурират за да сте повече капо! Също така ще ви накажат без предупреждение, ако се осмелите да споделите някоя картинка, приличаща на Хитлер. От вас се иска да споделяте цветя, облаци, балончета и да казвате, че света е прекрасен и никъде не сте срещали нарушаване на човешки права и репресия над хората. Вие сте от стадото, което ще ви щамповат. ;) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Божеее не мога да повярвам колко злоба и лошотия има на тоя свят. Вие не сте добре бе хора! От ясно по-ясно ми е че сте хейтъри които по цял ден стоят пред компютъра и чакат да дойде една свежа риба като мене да я захапят,защоти си нямате друга работа, обаче целта на тази тема беше да намеря помощ. Нито ми трябва някъв си б-бой който се смята за компетентен за живота на всички хора и по всяка тема и се чуди къде да си избие комплексите, нито пък ми трябва някой да ми се подиграва. Ако не можете да помогнете просто подминете, а ако можете да ми помогнете пишете! Това е!Нищо повече не искам!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, TanqBoneva написа:

Божеее не мога да повярвам колко злоба и лошотия има на тоя свят. Вие не сте добре бе хора! От ясно по-ясно ми е че сте хейтъри които по цял ден стоят пред компютъра и чакат да дойде една свежа риба като мене да я захапят,защоти си нямате друга работа, обаче целта на тази тема беше да намеря помощ. Нито ми трябва някъв си б-бой който се смята за компетентен за живота на всички хора и по всяка тема и се чуди къде да си избие комплексите, нито пък ми трябва някой да ми се подиграва. Ако не можете да помогнете просто подминете, а ако можете да ми помогнете пишете! Това е!Нищо повече не искам!

И се чудиш?

Виж се какви си ги нашарила бре моме.
Как така "Заличена от лицето на земята" щото видиш ли нямаш регистрция в няк'ъв си умрел сайт? Стегни се, излез навън, тефтера е просто сайт като всеки друг.
Ако ти е толкова зор да драскаш щуротии, и тука си имаме раздел за празни приказки и много взе забавни люде, добре си дошла.
А колкото до помощм неведнъж съм го казвал - Да чакаш отговор от "Поддръжката" на фейсбук е като да чакаш от умрял писмо. Пък освен ако Зукърбърг случайно не е се регистрирал тук, ние няма как да ти помогнем.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Има начин да излезете от дупката. Когато Ви изтече наказанието, стига да нямате рецидив до сега, и влезете във Facebook, копирайте имената на всичките си абонати в нов профил с нова парола в покана с уточнение!  Проблем е ако имате няколко хиляди "приятели" , но какво по-добре от този момент да филтрирате ненужните?  Допустимо е след месец да Ви се разблокира акаунта а тогава светкавично променете паролата си! Успех. :basketball5: 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Публикацията ви съдържа термини, които не допускаме! Моля, редактирайте съдържанието си и премахнете подчертаните думи по-долу. Ако замените букви от думата със звездички или друго, за да заобиколите това предупреждение, профилът ви ще бъде блокиран и наказан!
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...