Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Най-добрите настройки за Counter-Strike 1.6

Freakin_10
 Сподели

Препоръчан отговор

Търся най-добрите настройки,които всеки от вас е използвал в играта. Който ще ми казва колко е стара играта нека не пише, защото на мен ми харесва повече от CS GO! Както и да е моля ако някой има настройки на играта и то най-вече настройки за екрана да ми отговори тук.( Също ако знаете какво sensitivity да свикна кажете)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Настройки на кое, на какъв хардуер? Правиш си ги така, както на теб ти харесват най-много, в зависимост дали искаш максимални кадри или максимално добра графика, стига хардуера да ти го позволява.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

По принцип не ме кефи много Counter-Strike 1.6. За това и по-рядко го играя. Според мен прецакаха играта с добавянето на щита. Иначе за настройките на екрана - опитай с максимална резолюция(зависи от монитора ти), за Renderer мисля, че OpenGL е екстра, за отметките - сложи на Enable HD models if available и Allow custom addon content. Колкото до чувствителността(sensitivity-то) на мишката - за всеки е различно. Някои обичат да играят с по-бавна мишка, а др. - по-бърза. Аз играя с sensitivity на мишката 5.

И нещо допълнително - преди години след като си купих нова мишка Canyon за игри забелязах, че ръцете ми започват да се движат сами след мърдане на мишката. Реших този проблем като от Options, цъкнах на Mouse, и сложих тикче на Raw mouse input.

Това са според мен настройките, които МОЖЕШ да пипнеш. Препоръчвам ти първо да опиташ с настройките по подразбиране.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Публикацията ви съдържа термини, които не допускаме! Моля, редактирайте съдържанието си и премахнете подчертаните думи по-долу. Ако замените букви от думата със звездички или друго, за да заобиколите това предупреждение, профилът ви ще бъде блокиран и наказан!
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...