Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Проблем със звука-pci тунер THEATRIX tv tuner CARD, SAPPHIRE, ATI TEATER 550 PRO

Препоръчан отговор

Здравейте,тунера THEATRIX ми е сложен на компютър с windows xp и от 2 дена се опитвам без успех да го настроя със софтуер Cyber Link, Version 5.0.3508 Powercinema-за дигитализиране на стари VHS касети. В антенната букса съм свързал с антенен кабел видеоплеър, картината е добра, но звука е накъсан, на някои видеокасети се чува по-добре, на други по-зле, понякога тръгва добре и след 5-10 мин започва да се накъсва.Смених видеото с друго и пак става така. Имам и друг компютър (незнам какъв тунер е сложен там) със същата версия на Power cinema и нямам проблем с него. Направих същите настройки 1към 1, но пак не става-пробвах за "регион"-Германия, Италия, Белгия, Полша,България но не става, на Германия е най-добре, но пак накъсва.Има и друг проблем- когато се записва видеото известно време е добре, после започва да се накъсва звука, после когато записаният файл стане 3,9 гб и автоматично се прекъсне и започне да се записва втория файл, то той вече е без никакъв звук. Автоматичното спиране (на 3,9гб) става на 29 - та минута,а на другия компютър 3,9гб стават на 59-та минута, което ми е много странно, явно бъркам някъде, но незнам къде.

Много моля, ако някой се е сблъсквал с подобен проблем и знае решение, да помогне!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, neoton написа:

Имам и друг компютър (незнам какъв тунер е сложен там) със същата версия на Power cinema и нямам проблем с него.

Kакъв е проблема да ползваш този и да не се занимаваш с глупости?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, JKirilov написа:

Kакъв е проблема да ползваш този и да не се занимаваш с глупости?

Ами изпадна ми този тунер и реших да си направя резервен вариант

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 часа, JKirilov написа:

Добре. Този, другият комп, с каква ОС е и колко е по-бърз? Нещо за процесора?

На windows xp е и той "compact presario", купувал съм го през 2006г.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Публикацията ви съдържа термини, които не допускаме! Моля, редактирайте съдържанието си и премахнете подчертаните думи по-долу. Ако замените букви от думата със звездички или друго, за да заобиколите това предупреждение, профилът ви ще бъде блокиран и наказан!
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...