Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Проблем със Леново

Kardiff5
 Сподели

Препоръчан отговор

Здравейте,имам проблем с Леново Йога,почна да бръмчи и картината става на ленти.После се изключва и рестартира сам.Сега вече се включва много трудно и след малко пак се скапва и ми излиза син екран с инстрикции за уиндоус.Прикрепям снимки.Мерси предварително.Дали има смисъл да го ремонтирам или направо да се купува нов?

IMG_20220902_143725_EDIT_1.jpg

IMG_20220902_151023_EDIT_1.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Kardiff5 написа:

Здравейте,имам проблем с Леново Йога,почна да бръмчи и картината става на ленти.После се изключва и рестартира сам.Сега вече се включва много трудно и след малко пак се скапва и ми излиза син екран с инстрикции за уиндоус.Прикрепям снимки.Мерси предварително.Дали има смисъл да го ремонтирам или направо да се купува нов?

Зависи от много неща. Нов ли е лаптола? Колко дилго е бил с Windows? Чистиш ли го периодично от прах вътре? Може да му трябва само преинсталация...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Kardiff5 написа:

IMG_20220902_143725_EDIT_1.jpg

IMG_20220902_151023_EDIT_1.jpg

От горната снимка тази с размазаните ленти може и да има хардуерен проблем видеочип който си заминава бавно но славно (дефектирал)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 2.09.2022 г. в 16:34, vlado1985 написа:

От горната снимка тази с размазаните ленти може и да има хардуерен проблем видеочип който си заминава бавно но славно (дефектирал)

Мерси,може и това да е ,стар е,това оправя ли се и колко струва горе-долу?

на 2.09.2022 г. в 15:42, vpvelev написа:

Зависи от много неща. Нов ли е лаптола? Колко дилго е бил с Windows? Чистиш ли го периодично от прах вътре? Може да му трябва само преинсталация...

Мерси,никога не съм го отварял и е стар.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, Kardiff5 написа:

Мерси,никога не съм го отварял и е стар.

Какво означава стар? Толкова ли е сложно да се напише модела или трябва всички да попитат и чак тогава да се каже.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, Kardiff5 написа:

Мерси,може и това да е ,стар е,това оправя ли се и колко струва горе-долу?

По принцип самия ремонт е сложен и не е евтин като цяло но в повечето сервизи със сигурност ще откажат ремонт. И ще те посъветват да си вземеш нова машина. На другата снимка която си постнал тази на която няма размазани ленти не си написал, да ли си свързвал лаптопа, към външен монитор. Защото така предположението ми може да заблуди и другите потребители взели участие в решаването на проблема ти и да стане като цяло манджа с грозде.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 22 часа, vlado1985 написа:

По принцип самия ремонт е сложен и не е евтин като цяло но в повечето сервизи със сигурност ще откажат ремонт. И ще те посъветват да си вземеш нова машина. На другата снимка която си постнал тази на която няма размазани ленти не си написал, да ли си свързвал лаптопа, към външен монитор. Защото така предположението ми може да заблуди и другите потребители взели участие в решаването на проблема ти и да стане като цяло манджа с грозде.

Не,не съм свързвал нищо.

преди 23 часа, 0000000 написа:

Какво означава стар? Толкова ли е сложно да се напише модела или трябва всички да попитат и чак тогава да се каже.

Сега вече трудно се включва,трябва ако успея да го включа да видя точно модела,Леново Йога е,14"

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Публикацията ви съдържа термини, които не допускаме! Моля, редактирайте съдържанието си и премахнете подчертаните думи по-долу. Ако замените букви от думата със звездички или друго, за да заобиколите това предупреждение, профилът ви ще бъде блокиран и наказан!
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...