Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Микрофона не работи със всички програми

Препоръчан отговор

Здравейте, Извинявам се, ако това не е правилният раздел но ми се стори най-подходящ.

Микрофона ми не осъществява контакт с discord и teamspeak - не работи и не ме чуват. Но с други приложения няма проблем. Например с на Blizzard блатформата ме чуват и други игри, които имат voip също ме чуват, какво ли не опитах. Всички драйвери са ми UpToDate с windows 10 съм. 
Но иначе при тест на микрофона в дискорд и teamspeak индикатора ми отчита гласа и скаличката се движи, но пък не ме чуват. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да, на "capture device" в teamspeak и дискорд ми е избран микрофона. Както казах - има ,,Begin test" и на него ми отчита гласа - индикатора/скаличката се движи.
Също да допълня, че в настройки-поверителност-микрофон ..,всички приложения осъществяват достъп до микрофона, нищо не е изключено.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Стартирай
%windir%\System32\rundll32.exe shell32.dll,Control_RunDLL mmsys.cpl,,1
Избери микрофона, после бутон [Properties], раздел [Levels] > плъзгач Microphone boost >[Apply] >[OK]

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

@цър-вул не става, това беше първото нещо, което бях направил. на +20 DB ми е. Просто не знам къде е проблема, какво ли не опитах, всички сайтове  за неработещи микрофони в дискорд и ТС съм прегледал и пробвал.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да, пробвах да сменя със стари драйвери на Realtek HD Audio и  същата работа, само в игрите ме чуват но не и в тези програми.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Публикацията ви съдържа термини, които не допускаме! Моля, редактирайте съдържанието си и премахнете подчертаните думи по-долу. Ако замените букви от думата със звездички или друго, за да заобиколите това предупреждение, профилът ви ще бъде блокиран и наказан!
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...