Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Търсене на програма за проследяване на iPhone

jorol
 Сподели

Препоръчан отговор

Здравейте някой знае ли програма за проследяване на iPhone. Тези Гугъл не вършат работа. Благодаря.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, jorol написа:

Здравейте някой знае ли програма за проследяване на ifone.тези тугъл не вършат работа.моля пишете на лични .благодаря.

Я първо обясни - какво е това животно „ifone” - пък после ще го търсим и следим.

Пп. Ако имаш предвид „Айфон” - пише се „iPhone”!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря  ,но аз исках да проследя телефонния номер на човек който притежава ,ifone,и къде се намира примерно в момента ,благодаря

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Само мобилния оператор, с който работи пъхнатата сим карта може да го проследи - и това става само с нареждане от прокурор/съдия.

Редактирано от belefor (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 часа, belefor написа:

Само мобилния оператор, с който работи пъхнатата сим карта може да го проследи - и това става само с нареждане от прокурор/съдия.

Хайде да не е само.

Всеки, с достъп до профила на човека - може да му гледа „История на местоположението“!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ама разбира се , че АКО ИМАШ ИМЕТО И ПАРОЛАТА НА АЙФОНА (Apple ID) ще можеш да го проследиш. Само дето автора ги няма тези данни?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, belefor написа:

Ама разбира се , че АКО ИМАШ ИМЕТО И ПАРОЛАТА НА АЙФОНА (Apple ID) ще можеш да го проследиш. Само дето автора ги няма тези данни?

Вероятно ги няма ... с основание!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Айде сега върви на зададения първи въпрос от автора и пак погледни аз какво съм написал :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, belefor написа:

Айде сега върви на зададения първи въпрос от автора и пак погледни аз какво съм написал :)

Айде сега върви на ...

Абе върви където искаш!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, jhoro написа:

Айде сега върви на ...

Абе върви където искаш!

Хахахаха :) отивам!

От време на време поглеждай първия ред на подписа ти. Надявам се наистина да го мислиш - а не да го имаш ей така да се правиш на някой, който не си 😄

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, belefor написа:

Хахахаха :) отивам!

I See You (2019) - IMDb

преди 3 минути, belefor написа:

От време на време поглеждай първия ред на подписа ти. Надявам се наистина да го мислиш - а не да го имаш ей така да се правиш на някой, който не си 😄

Понякога седя и си мисля… а понякога ... просто си седя.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Публикацията ви съдържа термини, които не допускаме! Моля, редактирайте съдържанието си и премахнете подчертаните думи по-долу. Ако замените букви от думата със звездички или друго, за да заобиколите това предупреждение, профилът ви ще бъде блокиран и наказан!
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...