Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Избор на смарт часовник Huawei

Препоръчан отговор

Няма точно място за такъв тип тема, но да пробваме тук. 

Избора се свежа до: 

Huawei watch 3 pro LTE titan 48 mm

Huawei watch GT 3 pro titan

И двата са с титаниеви каишки. 

Някой с преки наблюдения? В интернет ревютата и мненията са много, но нито единия от двата няма явно предимство. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Купи си и двата и ще разбереш!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако беше питал за Самсунг часовници щях да ти дам всички възможни отговори ... Ама за Huawei нямам преки наблюдения. Не можеш ли да отидеш в магазин където ги има и двата и да направиш кратка съпоставка?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За часовника не знам, но титановите каишки и корпус лесно се надраскват, имам часовник Sitizen promaster titanium  с такъв корпус  и още в първите дни успях леко за късмет да го надраскам в ситуация в която стоманения корпус нямаше да му има нищо.... те така... Титана е по-мек от стоманата...  Добре че избрах кевларена каишка а не пълна титанова , с нея поне няма проблеми...

П.С Има начини да се полират и да се скрият драскотините, но си е играчка и нови разходи...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Разбирам. Мен по-скоро ме интересуваше мнение от някой, който ползва. Не виждам почти никакви разлики. Само батерията, но е незначителна. Аз съм с Huawei watch 2 pro и се оглеждам за смяна. 

Ходих сега в техномаркет. Да, GT версията е видимо по тънък, което си е предимство. Разликата е осезаема. 

20221027_114353.thumb.jpg.7d79365f386d5634fefff1fae8e22475.jpg

Редактирано от ostavime (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Публикацията ви съдържа термини, които не допускаме! Моля, редактирайте съдържанието си и премахнете подчертаните думи по-долу. Ако замените букви от думата със звездички или друго, за да заобиколите това предупреждение, профилът ви ще бъде блокиран и наказан!
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...