Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Лаптопа като монитор за PC?

Препоръчан отговор

Видях, че има някакво безжично правене на този номер, но лаптопа ми не иска да инсталира драйверите за wireless display, и всичко ми е в сиво при онези опции. Реално имам hdmi кабел. Мога ли с него да направя някак си номера?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ясно. Ами онези драйвери забиват на error code 0x80070422, а другият ми лаптоп е уин 7, и нямам идея дали може с него.  Може би грешката е свързана с този проблем, че лаптопа не може да се ъпдейтне. Не знам защо така. Но когато опиташ да го ъпдейтнеш, забиваш на One of the update services is not running properly, but you can try to run a troubleshooter to fix the problem. Go to Start button > Settings > Update & Security > Troubleshoot, and then select Windows Update. 

Каквото и да правя, няма оправия. А уина е на няколко месеца. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Може да стане с някой софтуер за remote management. Виж тук например:

How to Use A Laptop as A Monitor (SIMPLE Process) (techguided.com)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Публикацията ви съдържа термини, които не допускаме! Моля, редактирайте съдържанието си и премахнете подчертаните думи по-долу. Ако замените букви от думата със звездички или друго, за да заобиколите това предупреждение, профилът ви ще бъде блокиран и наказан!
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...