Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Значи днес ми се случи нещо мн страно.Аз съм на един Добрички доставчик,и сам на 20к на месец и реших вчера да пробвам да изтегля нещо от ###### и започнах да тегля един фиулм 1.3гб 14 часа теглих с 18-19к и изведнаж започнах да тегля със 70к (може ли някой да ми обясни на какво се дължи това?)

аз ми помислих че можеби някой който е на моя интернет доставчик и той тегли фиулма и може би заради това е такава скороста ( но ми се струва малко вероятно).

С Уважение steliobg ! :wors:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някой от твоята мрежа. Това ще да е. От локала си закачил някой и за това си вдигнал зашемтяващата скорост. :wors:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

хаахах :ph34r: знам че ти звучи смешо но за мене е голяма радост :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

абе то и аз свалям с около 40-45к ама ми се е случвало някои сиидър бог знае от къде ама 7-8мб/с съм удрял...направо да се запали ЛАН картата

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И на мен ми се случвало! :) По принцип 40-45kb/с и изведнъж стига около 2мб/с. ohmy.gif Рекорда ми е 4312кв/с! :) За съжаление това се случва много рядко!И поради ниската принципна скорост BitComet вечно ми е препълнен със задачи(8-10)Една препоръка за колегите! :) Когато стартирам BitComet пускам всички торенти да се свалят едновременно-ако има някой "бърз" торент той се сваля за бързо и после оставям само един да си се сваля със смотаните 45к!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване