Премини към съдържанието
AleksofT

Проблем при гледане на On-line телевизия.

Препоръчан отговор

Проблеми е,че когато реша да гледам който и да е канал ми изписва отдолу "An unknown error has occurred" и въобще не иска да започне да предава сигнала.

gledaitvfb9.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Проблеми е,че когато реша да гледам който и да е канал ми изписва отдолу "An unknown error has occurred" и въобще не иска да започне да предава сигнала.

gledaitvfb9.jpg

И аз имам същия проблем като реша да правя чистка на регистрите.После се налага да преинсталирам наново Уиндос медията за да не се появява проблема. А изписва че има проблем с директ шоу плъгина при мен. След преинсталл на медията и всичко е ОК ,до следващата почистване на регистрите. Засега съм се примирил с това,друго решение неможах да намеря ,но и не съм търсил особено

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Еее трябва да има и друг начин,не може при всяко чистене да се налага да си преинсталирам уиндос медията.

Нека някой да предложи по-добро предложение.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Еее трябва да има и друг начин,не може при всяко чистене да се налага да си преинсталирам уиндос медията.

Нека някой да предложи по-добро предложение.

Пробвай да гледаш от www.e-televizor.com cool.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Трябва да имаш плеър , който чете файлове от Real Player, тъй като част от програмите работят с неговите ! За бг телевизии виж това : http://bgtelevizia.com/ трябва преди да започне съответния канал да изтърпиш 18 секунди реклама ! За мачове на живо виж това : http://myp2p.eu/ оттам си сваляш няколко програми : tvants.ppstream . ppmate .tvu .sopcast и след тяхното инсталиране виждаш мача , който искаш да гледаш натискаш линка към съответната програма, тя се стартира автоматично и след около минута всичко е ОК ! Трябва да имаш бърз интернет !!!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има значение дали си със SP1 или SP2, ако си със SP1, не става, и ако нямаш необходимите Ace Mega Codeck pack.......

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Опитвам се да гледам мачове от myp2p.eu и трейлъри от imdb.com - но имам проблем - има звук но картината е на 4ерти и изобсто не се вийда нисто - имам инсталирани media player 11,последни div.x i xvid - моля помогнете - на другият ми компютър имам инсталирани същите програми но вси4ко е ок.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Двата компа към един доставчик ли са ? защото чертите се получават при бавен нет ! На този адре с може да намериш отговор на всички интересуващите въпроси !!!!!!!!!! ето го адреса : http://www.football-live.hit.bg/index.htm

Редактирано от bob4o (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

здравейте! За повечето телевизии ми изисква име и парола, никъде в сайта не виждам регистрация, къде мога да се регистрирам за да гледам всички телевизии, благодаря

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За кой от сайтовете става дума ? Някои изискват регистрация , а някои имат парола , за която обикновено има упътване къде може да се види !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
За кой от сайтовете става дума ? Някои изискват регистрация , а някои имат парола , за която обикновено има упътване къде може да се види !

bgtelevizia.com

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте :)

Пробвайте и този нов сайт за онлайн телевизия и радио: http:/www.antenata.com

Няма регистрации и т.н. има около 2500 телевизии и още толкова радиа,

всичко си е групирано по жанр и държава. :whist:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване