Премини към съдържанието
computerbg.net

Въпрос за радио?

Препоръчан отговор

Значи пуснах си аз едно радиеце tunein.gif -80kbps

и мисълта ми беше как е по добре на колко kbps да го оставя????И да ви попитм как мога да оправя като сменям песните да не се сменят на радиото... и изопщо може ли????Мерси предвърително :help: нета ми е някаде към 300 400 ка ъплолд :help:

EDIT:Здравеите... значи по точно въпросът ми е колко максиму хора могат да го слушат???Не ли примерно аз пращам на наякои пакете и тои га ги испраща и така или само аз пращам на сички?????Моля помогнете ми :help:

Редактирано от computerbg.net (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Максимума на слушателите е 1024. Колкото ти е по-добър нета, на толкова по-висока честота го пусни. При мен е на 320(това е максимума) :ph34r: Ако имаш още въпроси - питай!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ем въпросат ми е че ми казаха аз на секи ли пращам или примерно ти го слушаш и ми помагаш и на мен да пращаме на другите или сам си пращам?????

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Олеле....

Както искаш си пращай на когото искаш ;) Това няма значение :)

Поздрави и успех

Редактирано от Simona777 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пич радиото е супер, ама ако позволиш слушателите да виждат коя песен се слуша в момвнта ще е върхът :rolleyes:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами я ми кажи с какви програми си направи радиото :rolleyes:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване