Премини към съдържанието
chebaev

Търся система за управление на сайтове

Препоръчан отговор

Търся някоя система за управление на сайтове, но да не е PHP. Ако знаете нещо такова примерно като nGallery, да ползва .net и XML ще е идеално. Идеята не е толкова да е сложна, а лесна и да има приятен вид. Благодаря предварително

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да разбирам ли че трябва да е ASP (.NET) базирана?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Macromedia имаха нещо от тоя род - Contribute

Web publishing made easy.

Adobe® Contribute® 4 enables anyone to quickly, easily, and safely update existing websites and blogs. With Contribute 4, content authors can post and publish content to multiple websites and blogs from a single application or publish directly from within Microsoft Office applications. And because Contribute 4 works seamlessly with Macromedia® Dreamweaver® from Adobe, website integrity is not compromised — even when multiple authors update content across the site.

Ако съм свахал какво имаш на предвид, де.

Редактирано от xsakex (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами то това не е точно какво търся. Аз търсих нещо като PHP Nuke, Joomla!, само че да не ползва PHP и MySQL. Това което си ми го дал е добро, но то чисто и просто има разни готови templete вътре, които мога и сам да си ги направя. Исках просто нещо което лесно се управлява и има приятен вид, че не ми се занимава да пиша. Мерси все пак

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами готова CMS иа без MySQL, но без PHP не съм чувал

без MqSQL e Limbo - подобна на Joomla, даже контрол панела е много сходен. Абе май си е прозиводна на нея.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване