Премини към съдържанието
Malkolm

Настройки на ТВ тунер AVerMedia:Aver Tv tuner (Philips 1216)

Препоръчан отговор

Инсталирал съм драйвера на тунера и програмата, с която трябва да се гледа ТВ (AVerTV studio 303), но не мога да нямеря нито една тв програма. Има ли някой, който да има подобен тунер и да знае какво трябва да направя?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Забол съм я. Аз на другия компютър имам тунер ASUS който си работи идеално, така че знам да се оправям с тази техника, но специално за този за който питам явно има нещо по-специфично да се направи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

да имам такъв тунер но не със същият чип

какъв софтуер ползваш за сканиране на честотите?

пробвай с DScaler открива всичко http://www.kaldata.com/modules.php?modid=1...load&id=355

Редактирано от rgf (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе той си функционира идеално. Аз го пробвах на друг компютър и тръгна веднага. Стигнах до извода, че нещто заради кодеците не се получава, който и кодек да инсталирам, като пусна нещо и ми показва черен екран. А като махна кодек пакета и филмите тръгват (незнам може би заради Nero в него маи има някъкви кодеци). Шантава работа взе да ми писва от тая щайга. Ма не ми се занимава с преинсталиране. Ако някой знае още нещо по въпроса да пише, според мен има някъква връзка с кодеците и заради това не ми изкарва нито звук нито картина.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Наистина нерото и аверчето изобщо не се долюбват. Аз го имам същия тунер и чип, и доста ядове брах докато го подкарам. Накрая тръгна (след преинстал на уина), но след като инсталирах нерото картината на тунера сякаш се развали, а аудио едитора на нерото се смарангяса- като маркирам песента, за да я обработя и неро старт смарт се затваря (същото е и с експреса). Пробвай с деинсталиране на нерото какво ще стане.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хммм да наистина ще пробам да махна нерото и да видим какво ще стане.

Редактирано от Malkolm (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Преинсталирах Windows и тунера тръгна най-накрая, обаче пак имам проблем. Сега няма звук. Направил съм настройките както трябва (pal-bg) сканирам намира ми програмите но са без звук. Дайте някакъв линк да си изтегля друг драйвер. Мисля, че може да е заради драйвера.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Темата е много стара, но понеже купих Aver 303 Studio и имам прословутия проблем с звука и търся помощ.

По другите форуми се споменава за някакъв по-нов драйвер 5.31 и 5.34, което може би е софта с включени драйвери, защото драйвера е 1.0.1.26 или нещо подобно. В сайта на фирмата най-високата версия версия на софта е 5.0.22b

и никъде по света не можах да намеря по-висока версия.

Ако някой може да ми предостави 5.0.31 или 5.0.34 моля за помощ или друго решение на проблема.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване