Премини към съдържанието
K0ceTo

Търся PHP скрипт за форум

Препоръчан отговор

Значи почнах да си правя форум, ама не съм много на ти с ПХП-то, затова преди малко тотално се отказах да си пиша кода сам.Кажете от къде мога да си изтегля готов, за да спести мъките ми :wors: мерси предварително.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Значи почнах да си правя форум, ама не съм много на ти с ПХП-то, затова преди малко тотално се отказах да си пиша кода сам.Кажете от къде мога да си изтегля готов, за да спести мъките ми :yanim: мерси предварително.

phpBB

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Та като го изтегля това как да го ъплоадна във фрии бг или във хит бг?Имам една програма TurboFTP, с нея си ъплоадвам HTML кодовете за сайта, ама нещо не се получава с ПХП-то.Ако ми помогнете ще съм ви много благодарен.Мерси.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

phpBB в хит бг няма пхп хостинг. Нито фтп.Фриибг до колкото знам е домейн.

Опитаи с awardspace.com там има ФТП и ПХП. А ако искаш форум защо не използваш някои от готовите ? Мисля че forumer.com беше добър.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

домейна е bgfree.com бе обарка ги :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Купи си хостинг - почват от левче на месец. Не че те карам да даваш пари, но поне като ги дадеш знаеш че имаш нещо без банер със съпорт и тн. Докато фрии... ще имаш повече проблеми отколкото мислиш :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Точно заради проблемите искам да си направя собствен, ама готовите не ми се харесват особенно.А http://awardspace.com/

иска да се плаща.А другия, не мога да открия отде се ъплоадва.А ве знам че ви досаждам, ама моля ви помогнете, че не мога се оправя, а не искам да се предавам и да се огранича с фрбб или някой друг готов форум..

Редактирано от K0ceTo (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

офф пич кажи си скайп ще ти напрая един форум ;) моя скайп е ламера94 на латиница де ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Еее айде ся.То тръпката е сам да си го направиш.Мерси все пак.Ще се опитам са.А ако не успея ще се хвана за фрбб-то и съм готов.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване