Премини към съдържанието
adelin4o

RQ: Превод на FreeSpacer 1.64

Препоръчан отговор

Много ми е нужен хора,ако някой знае български превод,или поне английски език,да ми каже от каде да го изтегля.А ако е много работа,поне ми обяснете как да я преведа сам

Редактирано от adelin4o (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ЕХЕ-то на програмата е компресирано или криптирано. Трябва да се екстрактне. С програмата PEiD може да видиш с какво е компресирано или криптирано. После ще знаеш с какво да го екстрактнеш. Успех.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мерси приятел,но виж какво ми излиза,просто не съм ползвал програмата и не знам как се работи с нея

А това UPX 0.89.6 - 1.02 / 1.05 - 1.24 (Delphi) stub -> Markus & Laszlo не мога да го намеря

2008-02-09_093257.jpg

Редактирано от adelin4o (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване