Премини към съдържанието
jenovieve

Търся немско-български технологически речник

Препоръчан отговор

не съм сигурна че пускам темата в правилния раздел,извинявам се ако има вече такава , но трябва да преведа от немски легенда за една схема с обозначения на уреди и понятия от областта на топлотехниката -термостатни вентили , обратни клапи и т.н., за значението на някои е лесно да се досетя по значението на съставните думи но с други като например Uberstromventil или Ausdehnungsgefäss не се получава и ми трябва някакъв речник,може да бъде и едноезичен немски технологически , важното е да има точно тези понятия и някакво обяснение може да бъде и немско английски; а ако има някой ,който е на 'ти' с немския и тази област и може лично да ми помогне те са около 20 понятия , в Google ми излизат само граматически термини благодаря предварително ! :blink:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване