Премини към съдържанието
Darken

Въпрос за K700i и изчистване на клипчета

Препоръчан отговор

Въпросът ми е следният-мога ли да си сложа примерно 2 SIM карти и да си ги сменям от телефона?Например една глобулска и една емтелска и да си сменям линиите от телефона а не да изкарвам постоянно едната карта и да ги сменям.Примерно може ли да му се сложи още едно място от зад кадето е оригиналното място на SIM-картата или по някъкав друг начин???

И някой ако може да ми даде програма за изчистване на клипчетата ще е върхът!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Неможе с 2 СИМ карти ! Какво разбираш под изчистване на клипчета ! Те се изтриват както снимките ,музиката и всичко друго с С и Yes(Да)!!!!!!!!!!!!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Неможе с 2 СИМ карти ! Какво разбираш под изчистване на клипчета ! Те се изтриват както снимките ,музиката и всичко друго с С и Yes(Да)!!!!!!!!!!!!!!

Извинявай не обясних както трябва.Исках да кажа като ги кача на PC-то ми излизат много размазани или с главата на долу.И ми трябва програма с която да оправя качеството на клиповете да не са размарани.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Резолюцията на клипчетата е максимум 144х176 и каквото и да правиш с каквато и програма на цял екран на монитора ще изглеждат така ! Просто качеството е ниско ! Надолу излизат защото така си ги снимал ! Все още с малки изключения видеото изостава от качеството на снимките при телефоните !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Въпросът ми е следният-мога ли да си сложа примерно 2 SIM карти и да си ги сменям от телефона?Например една глобулска и една емтелска и да си сменям линиите от телефона а не да изкарвам постоянно едната карта и да ги сменям.Примерно може ли да му се сложи още едно място от зад кадето е оригиналното място на SIM-картата или по някъкав друг начин???

Има такова устройство.Един приятел си го беше купил от Германос.Струва около 25 лева.Питай в магазините за Gsm-и.При стартиране на телефона те пита коя карта искаш да използваш,другата остава неактивна.Постоянно трябва да включваш и изключваш телефона при смяна на операторите,но поне няма да го отваряш и да сменяш картите.

ПП.Разрових се из нета,виж тук

Редактирано от bo6ko (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Има такова устройство.Един приятел си го беше купил от Германос.Струва около 25 лева.Питай в магазините за Gsm-и.При стартиране на телефона те пита коя карта искаш да използваш,другата остава неактивна.Постоянно трябва да включваш и изключваш телефона при смяна на операторите,но поне няма да го отваряш и да сменяш картите.

ПП.Разрових се из нета,виж тук

Благодаря ти много.Непременно ще потърся!!! :clap:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване