Премини към съдържанието
Dinko100

Търся плеъри за SE K750i

Препоръчан отговор

Аз знам само един който си заслужава - LyricShow. Проблема обаче е, че SE слагат рестрикции на java приложенията и ползването му се обезсмисля, защото постоянно ти задава въпроси дали може да чете от паметта :-) Изхода е слагане на пач за премахване на рестрикциите. Но това ще каже че трябва да се флашне телефона, т.е. потенциален риск да го скапеш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Аз знам само един който си заслужава - LyricShow. Проблема обаче е, че SE слагат рестрикции на java приложенията и ползването му се обезсмисля, защото постоянно ти задава въпроси дали може да чете от паметта :-) Изхода е слагане на пач за премахване на рестрикциите. Но това ще каже че трябва да се флашне телефона, т.е. потенциален риск да го скапеш.

Благодаря,за плеъра и съвета,които ми даде за пача.Всичко тръгна нормално!!!!!!!!

Редактирано от Dinko100 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://www.seclub.ru/dn.php?d=5&gid=2056

Не знам на какъв телефон ще го ползваш, но ако имаш рестрикции за java приложенията, няма да можеш да го ползваш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
На К750i и няма рестрикции :ph34r:

Мерси

Сигурен ли си ? Аз имам к750i и случайно ме пита на всяка песен ,която отварям искам ли да продължа...

Редактирано от Dobrqka (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Сигурен ли си ? Аз имам к750i и случайно ме пита на всяка песен ,която отварям искам ли да продължа...

Сигурен съм, защото го пачнах и вече не ме пита laugh.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
е така да :wors:

Лошото е, че плейъра ми забива. Тоест като се опитам да пусна някоя мп3ка чакам бая време докато почне да свири. Така че стигнах до извода: фабричното си е най-добро :) .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хм... нямам спомен дали моя се бавеше... Сега съм с k550 и ми се иска да го пробвам, защото е много бърз. Особено javata. Сложили са някаква нова java машина и всичко лети. Лошото е че не намирам никакви пачове за k550. Даже не знам дали има и дали може да се флашва с XS++. Предполагам че може, защото намерих два firmware-a за него. Само дето нищо не намирам за флашването му :-) Освен че на CID51 (с какъвто е той) не може да се флашва файловата система.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.