Премини към съдържанието
swatteam88

Как да отключа java на Samsung E590

Препоръчан отговор

нямам си на идея как става. Моля някои да ми каже или да покаже ако има някакъв сайт.

java-та на нито един телефон не е заключена, уточни си въпроса по-добре за да ти се отговори :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

През Bluetooth или с USB кабел (от магазин за GSM апарати) и програма за връзка с телефона, например MobilEdit.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

е па с Samsung PC Suite нестава. чух че трябва нещо още да се напраи. некви кодове ала бала. но незнам нито от каде да ги взема нито каде да ги напиша

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На мене до колкото ми е известно Samsung телефоните могат да получават java приложения и игри само от wap пък не знам са новите модели може и през кабела да получават :yanim:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
е па с Samsung PC Suite нестава. чух че трябва нещо още да се напраи. некви кодове ала бала. но незнам нито от каде да ги взема нито каде да ги напиша

Виж тук.

На мене до колкото ми е известно Samsung телефоните могат да получават java приложения и игри само от wap пък не знам са новите модели може и през кабела да получават

За това има GOOGLE и други от тоя род cool.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ae hora pri men sluchaq e mnogo stranen, oniq den si vzeh samsung e590, mn gotino telche, samo deto me iznervq tova che kompa mi se svyrzva s tela kato cifroc aparat, a specialnite driveri za tela sa instaliani i mi pokazva che ne sam slojila USBto a pak to si e vytre.... nz mn mi e X kvo da praq sad.gifsad.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.