Премини към съдържанието
kami03

Wi-Fi в Ст.Загора?

Препоръчан отговор

Някой знае ли старозагорски доставчици,предлагащи Wireless?Честно казано, не знам как точно да задам въпроса и дали го зададох правилно,но доколкото знам,някои от доставчиците,предлагащи нормален интернет,предлагат и безжичен.Та на мен ми трябва такова нещо в Стара загора.Информация,имена,адреси на офиси...всичко би ми било от полза.А,значи нали Мтел има такава услуга.То много хубаво като идея да имаш интернет навсякъде,ама устройството,което се слага в лаптопа струва майка си и баща си.Беше нещо от порядъка на 300-400 лева,че и различни видове има.Говорех с един човек,който ми каза,че ,за разлика от Мтел, има нормални доставчици с напълно нормални цени за Wireless-а.До колкото знам,ако става въпрос за напълно нормални и приемливи цени,имаш интернет на известно разстояние от...ъъъ руутъра?(май така се казваше)На мен не ми трябва кой знае колко обхват,да си имам в квартирката ми е напълно достатъчно.Та идеята на темата беше,че търся старозагорски Wi-Fi доставчик.(припомням,че доста объркано се получи)

ПП.Извинявам се за малоумния изказ,но съм напълно боса в тази област. :snowballfight:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Орбинет предлагат безплатен wi-fi интернет. - http://lan.stz.bg/wi-fi.php

Иначе безжичен интернет се предлага от БГБ Системи - http://www.bgbsystems.net

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Някой знае ли старозагорски доставчици,предлагащи Wireless?Честно казано, не знам как точно да задам въпроса и дали го зададох правилно,но доколкото знам,някои от доставчиците,предлагащи нормален интернет,предлагат и безжичен.Та на мен ми трябва такова нещо в Стара загора.Информация,имена,адреси на офиси...всичко би ми било от полза.А,значи нали Мтел има такава услуга.То много хубаво като идея да имаш интернет навсякъде,ама устройството,което се слага в лаптопа струва майка си и баща си.Беше нещо от порядъка на 300-400 лева,че и различни видове има.Говорех с един човек,който ми каза,че ,за разлика от Мтел, има нормални доставчици с напълно нормални цени за Wireless-а.До колкото знам,ако става въпрос за напълно нормални и приемливи цени,имаш интернет на известно разстояние от...ъъъ руутъра?(май така се казваше)На мен не ми трябва кой знае колко обхват,да си имам в квартирката ми е напълно достатъчно.Та идеята на темата беше,че търся старозагорски Wi-Fi доставчик.(припомням,че доста объркано се получи)

ПП.Извинявам се за малоумния изказ,но съм напълно боса в тази област. :rolleyes:

за wi-fi ти върши работа които и да е доставчик от цялата страна на интернет икадето и да е в България просто трябва да си купиш специялно устроиство wireless access point което струва има нема 100лв. http://plesio.bg/product.php?product_id=22...amp;section_id= примерно след като си закупиш подобно нещо се обаждаш на тея от нета да ти настроят устроиството да работи.обхвата е в радиус от 33 метра такаче става и за къща. за 160 лв можеш да си купиш още по мощен с 100 метра радиус на покритие. аз сам се вързал по подобен начин и плащам по 10 лв на месец за интернет.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.