Премини към съдържанието
svetla_81

Коя програма е най-удачна за GSM мелодии

Препоръчан отговор

Търся програма с която могат да се мачкат музикални файлове, понеже нямам много памет в телефона. Една песен в мрз формат която много харесва е 3650 кВ, една приятелка ми я качи пак в мрз и беше почти 1000 кВ, незнам с каква програма е намалена...ако някой може да помогне Благодаря!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всеки добър аудио конвертор го може ! Виж тук : http://www.kaldata.com/modules.php?modid=1...=cat&id=101 избора е голям-има и платени и безплатни!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може и от 5 мб, да го направиш 100 кб, но нищо няма да чуваш. Аз лично ти препоръчвам MP3 To Ringtone Gold.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Може и от 5 мб, да го направиш 100 кб, но нищо няма да чуваш. Аз лично ти препоръчвам MP3 To Ringtone Gold.

А къде да я намеря? cool.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
А къде да я намеря? cool.gif

http://www.download.bg/index.php?cls=progr...t&id=442096

ако си я свалиш и нещо не разбираш,казвай.с радост ще ти помогна! cool.gif

Редактирано от aleks20.05 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

WINAMP от 5.0 нагоре върши мноого добра работа няма нужда от излишни бозави програми дето ти товарят харда и ти мазнят регистъра

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз лично ползвам Easy CD-DA Extractor върши ми чудесна работа от повече от година. Поддържа и други формати освен мр3. Телефона ти ако има ААС става чудесно защото една мр3 със 128kbit можеш да я намалиш на половина с ААС 64kbit и качеството ще е същото (говориме за хора които ще слушат на слушалки от телефона песента, не за професионална техника :speak: ) Успех.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.