Премини към съдържанието
brain

програмиране на tcl за eggdrop

Препоръчан отговор

Здравейте,

търся човек/хора разбиращи от TCL. Oбмислил съм възможността за създаването на нещо много полезно, но сам ще ми отнеме твърде много време и търся хора имащи време и желание.

Редактирано от brain (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Точно така. Като ще има и web интерфейс за търсене. Както и набор от статистики. Тоест ще включва в себе си и mod.stats (май нещо от сорта беше). Информацията ще е изцяло в mysql. По този начин ще може и информацията да е достъпна до неограничен брой информационни точки - било то ботове или страници.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

mod.stats?! май си нямаш и най малка представа как работи този модул на eggdrop ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Еми, намерих някво API за връзка между Tcl и MySQL, ама нямам време да го гледам как работи. Ето ти линка - http://www.xdobry.de/mysqltcl/ А най-долу има и линкове към някакви скриптове, които го ползват и съответно може да се гледа от тях. Има и един именно за eggdrop - http://www.jamesoff.net/go/quoteengine

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

e107, наистина нямам представа "как" работи mod.stats, но знам за _какво_ служи и знам какво искам да направя ;-)

LinKin^parK, точно mytcl се използва. Има няколко различни варианта, този май е единствения, който обаче се поддържа, като гледам датата на последния релииз.

Има ли желаещи за проекта?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.