Премини към съдържанието
Buffu

Таблица с Web page maker

Препоръчан отговор

Здравейте!Имам един проблем с web page maker-a.Проблема ми е следния:

Първия път ми показва така: http://i.data.bg/07/08/25/527020.jpg После така: http://i.data.bg/07/08/25/527023.jpg

Въпроса ми е как мога да го оправя за да ми се показва както пъвия път.Благодаря Предварително

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Първо рестартирай програмата.

Второ не я ползвай.

Като второто е строго препоръчително.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да,благодаря за линка,но аз искам да включа и малко ефекти в таблицата,ако кажете някоя програма за такива работи ще съм ви благодарен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

не баш ефекти,искам таблицата да е направена добре,и да е с някаква програма защото ще се обновява много пъти...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Обновяването така или иначе само без език за програмиране няма да стане,а програмите на нищо няма да те научат и и съдържат нещата,които са основите,те не съдържат повече от код,който сам да можеш да си напишеш.Обновяването така или иначе само без език за програмиране няма да стане,а програмите на нищо няма да те научат и и съдържат нещата,които са основите,те не съдържат повече от код,който сам да можеш да си напишеш. Успех!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря ви на всички в най-скоро време ще науча езика на програмирането,само да имам малко време...:cant believe:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.