Премини към съдържанието
prozak

Разкодиране на Vodafone 226

Препоръчан отговор

Искам да попитам как мога да разкодирам GSM Vodafone 226 тъй като родителите ми са го закупили от Мтел а пък телефона ще работи в чужбина.Има ли начин да бъде разкоридан и ако има какъв е той........

Благодаря предварително

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Никога не купувайте телефони от Mtel! Кодират ги така, че да могат да се слагат само техни карти sad.gif Обаче мисля, че из повечето GSM сервизи ги отключват, така че, успех!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Никога не купувайте телефони от Mtel! Кодират ги така, че да могат да се слагат само техни карти sad.gif Обаче мисля, че из повечето GSM сервизи ги отключват, така че, успех!

:)angry.gif

Да не си препил в почивните дни?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако има нещо ново по темата моля ви пишете защото трябва спешно да отключа тела.От служител на фирмата Хенди разбрах,че разкодирането става с код,но не може да ми го каже.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И на мен ми попадна един Vodafone 225. След като му сложиш карта на друг оператор, трябва да се въведе код за отключване. От няколко дена се ровя из форуми, но навсякъде, като попиташ някой ти казва "звънни на 08****** и за 20 лв. ще ти го разкодираме". Къв е смисъл като телефона е 30лв. ? А те за да го отключат им е нужен софтуер, който е нелегален. Въвежда се IMEI номера на телефона и ти дава "Unlock code" за този телефон.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
:Pangry.gif

Да не си препил в почивните дни?

Човекът е прав. Аргументирай се ..

На мен също ми е попадал заключен скапан телефон от МТЕЛ

Освен ако ти не работиш там, например

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.