Spato_M

RQ: Драйвъри за WEB Камера DELUX QC9 PASS

10 мнения в тази тема

Някой може ли да ми каже сайт от където да си изтегля драйвърите, търсих в Google но нищо (или поне аз незнам къде да търся)?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Това чудо на техниката е или румънско или турско, освен ако няма грешка в обозначението на модела :)

Така и аз не намирам драйвери.

Опитай да си я познаеш на сайта на делукс - цък

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    На външен вид е същата 1 към 1, но от зад пише че е някакъв друг модел, може и грешката да е в мен де :huh:

Погледни тук: http://www.clubafaceri.ro/cauta/infoafacer...ebcam+qc9+pass/

Не съм теглил, но за всеки случай провери. А къде ти е диска с драйверите?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Погледни тук: http://www.clubafaceri.ro/cauta/infoafacer...ebcam+qc9+pass/

Не съм теглил, но за всеки случай провери. А къде ти е диска с драйверите?

Ами там ненамерих драйвъри, а камерата ми я даде един приятел (изгубил диска). Аз сега ще потърся за модел DLV-B705 - на външен вид е същата :ph34r:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Ами там ненамерих драйвъри, а камерата ми я даде един приятел (изгубил диска). Аз сега ще потърся за модел DLV-B705 - на външен вид е същата :speak:

В този линк наистина няма драйвери, изтегли за проба тези, които на външен вид си приличат на твоята и пробвай. Аз дори мислих, че вече си ги пробвал :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    В този линк наистина няма драйвери, изтегли за проба тези, които на външен вид си приличат на твоята и пробвай. Аз дори мислих, че вече си ги пробвал ;)

Стана, мерси че помагахте !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

I az si tursq driveri za web camera no nemoga da vleza v posochenite ot vas linkove moli nqkoi da mi pomogne s neshto ? :sobbing:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Здравейте, Имам камера Delux DLV-B501, с която си служих добре, но смених компютъра и сега нямам драйвер за нея, диска не се пази. В сайта на DELUX я намерих: http://www.deluxworld.com/Products_CP.asp?P_Id=328 , но няма публикуван драйвер, може би е по-стар модел. Може ли някой да ми помогне?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Здравейте имам един подобен проблем..купих си една камера преинсталнах уиндоус и сега...камерата е upspeed USB Webcam 100K ако някой знае да каже много ви моля спешно е ... skype--- > sladura_sf_perfekt

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Известия

• Калин Карабойчев

Бъди специален, вземи своя VIP Абонамент   14.06.2016

Със своя VIP Абонамент получаваш:  Форум без никакви реклами.  5 пъти повече точки репутация, с които да гласуваш.  Табелка Специален потребител под аватара си.  Възможност да съхраняваш до 1000 лични съобщения в пощата си.  Специален различен цвят на ника ти, който те отличава от останалите.  До 50 мегабайта пространство за прикачване на файлове.  Използваш търсачката без да чакаш между честите търсения.  Възможност да отваряш и затваряш своите теми.  2 снимки, 3 линка и 5 реда в подписа ти.  Възможност да създаваш теми с Анкети в тях.  Възможност да прикачваш файлове към личните си съобщения.  Не чакаш между честите изпращания на лични съобщения.  Достъп до специален VIP форум, в който можеш да се включиш в дискусии с администрацията на форума относно нововъведения и нови услуги касаещи целия сайт и форум. Не чакай, бъди специален Поръчай сега!
                             VIP - 3 месеца                         VIP - 1 година        5.00 EUR с ДДС                      10.00 EUR с ДДС
    • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение