Премини към съдържанието
Firebat

RQ: Програми за конвертиране на различни аудио формати в mp3

Препоръчан отговор

Дефицита ма mp3-ки в българското нет пространство ме принуждава да свалям любимите си песни в какви ли не формати wev, wma и какво ли не оште!!!

Можете ли да ми препорачате програма за конвертиране на различни формати в mp3. Благодаря ви предварително!

Редактирано от stanley56 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз лично използвам Advanced MP3 Converter.

Ако искаш нещо по-професионално - Cool Edit Pro :yanim:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няколко са добрите софтуери,но едно добро решение е Smart Audio Converter v2.3.Във форума има инфо за тази програма.Понеже линковете в темата са нефункционални към момента ти изписвам няколко работещи за изтегляне на регистрирана версия на Smart Audio Converter:

Линк1

Линк2

Или страница за изтегляне

Със здраве и пиши какво е станало. cool.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Nero е широкоспектарна програма и знам че може да конвертира, но си е голяма играчка виж първата която тествах Advanced MP3 Converter май ми допадна :rolleyes:

ще се опитам да намеря и Smart Audio Converter за да видя какви възможности предлага...

Благодаря Би, отново!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз ползвам Advanced WMA Workshop много е удобна и лесна за работа,ако искаш можеш да си я свалиш от тук

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето един линк, и една програма All to Mp3 Converter името говори само за себе си.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всеки си има мнение за подобен тип програма поради факта, че има стотици програми с подобни функции. Моите са SONY SoundForge - най-доброто за целта - и Easy CD-DA Extractor... Причина: ползват Fraunhofer енкодер. Темата по принцип е безкрайна...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Всеки си има мнение за подобен тип програма поради факта, че има стотици програми с подобни функции. Моите са SONY SoundForge - най-доброто за целта - и Easy CD-DA Extractor... Причина: ползват Fraunhofer енкодер. Темата по принцип е безкрайна...

<{POST_SNAPBACK}>

Подкрепям те напълно,Аз също използвам Easy CD-DA Extractor v4.7.2 (cinvert),напълно ми задожолява нуждите а и нямам проблеми с нея-за сега!! :)cool.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.