Премини към съдържанието
nqmam_si

Проблем - PCI Device

Препоръчан отговор

Здравейте,

Първо искам да се извиня, ако има подобна тема вече, порових се, но не открих нищо. Та, направо на въпроса. Инсталирах Windows XP/ SP3 и първоначално имах проблеми с драйвърите на ЛАН картата, но с тях се справих, с голяма мъка  И доволна, че вече всичко е наред, забелязвам че липса иконата за звука /за контрола на звука/, отварям Device Manager-а и „приятна” изненада, жълта питанка с/у PCI Device. Какво ли не пробвах, свалях всевъзможни драйвъри, и имаше резултат, питанката стана на удивителен и се премести на Sound, video….. и отново борба, но този път без никакъв резултат. Когато ми се изчерпаха идеите дадох формат на С-то, инсталирах на ново и отново същото – жълта питанка с/у PCI Device. Моля ви някой да ми помогне, защото вече ще полудея. Нещо не правя както трябва ли и аз не зная. ПОМОООООЩ!!!

Предварително Ви благодаря.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Качи си Sp2 , или трябва да си намериш UAA-ъпдейта за уина , за Sp3 , за да разпознае чипа за звука.

Успех.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Теглиш този ъпдейт от сайта на Майкрософт: KB888111.exe , ако си със СП2 - направо го инсталираш, ако си със СП3 в твоя случай - разархивираш го с Winrar например, и след това го инсталираш ръчно.

Това е , успех.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря и на двама ви за помощта :wors: Явно не се справих както трябва с ъпдейта и качих SP2 и всичко си дойде на мястото :Pbiggrin.giflaugh.gif:clap:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.