Премини към съдържанието
kucipo

Q:Кой вид видеокамера да избера?

Препоръчан отговор

Въпросът ми е MiniDV,DVD или SD (говорим за ценови диапазон 500-600лв.) Има за тази цена и от трите вида.Имам в момента МиниДВ (JVC) но нещо май не съм много доволен. Ако сваления (през FireWire) запис го мина през програми за енкодване и "изчистване" става ок, но отнема време. Мисълта ми дали ако си зема ДВД или с карта-памет камера този проблем ще изчезне? Интересува ме най-вече дали записа при тях е по изчистен или проблема с деинтерлейса пак остава? Нямам познати с такива камери и не мога да сравня. И последно една молба нека ако някой има "натурални" записи правени с такива камери да ги постне или да ми ги изпрати за да направя сравнение. В нета не мога да открия добър сайт за сравнение на камери и най-вече семпли да има дадени от които да си направя заключенията. Благодаря предварително на всеки отзовал се.

п.п. Зная че към момента ако камерата ти не е с висока резолюция или доста скъпа най-качественият запис правят МиниДВ камерите(или поне такова е мнението по форумите).

Редактирано от kucipo (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.