Премини към съдържанието
Един-Странен

За какво Служат svchost.exe и DrWatson.exe и още

Препоръчан отговор

Тааа въпроса е същия ама има и ище 1 ...

начи хора моля ви помагайте незнам какво е станало но Temporary Internet FIles ми се намира във Папка Temp

като го итрия ми дава някаква Грешка и компа забива за 10 сек некаде

и като изпелзвам TuneUp на DiskCleaner и Стига точно до Temporary Internet FIles и ми дава следната Грешка след която не продължава...

9geloj.jpg

Благодаря предварително !!!

и се извинявам ако имам някоя допусната глешка при писане ама съм се панирал и целия трепера и за първи път ми става такова нещо....

Редактирано от stefkoto (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Я го разкарай това Important от заглавието преди да са те секиросали! Опитай да триеш в папката Temporary Internet Files в Safe Mode, убеден съм че ще имаш по голям напредък. Пуснал си да виждаш hidden files надявам се...

Да не забравя: доктор Уотсън би трябвало да се появява за малко, да ти тормози процесора и да се изключи, мисля че ако го терминираш предварително няма да е голяма загуба. Другия процес колкото и да ти е неприятно че ти смуче рам и процесор е нужен на системата и нищо не можеш да му направиш(виждаш сигурно 4-5 процеса с това има, нормално е).

Редактирано от go6o_kara (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.