Премини към съдържанието
VANKATA_14

Забравена парола при Vista

Препоръчан отговор

Значи едно приятелче си взе лаптоп преди доста време и искал някакви снимки или нищо такова да записва и гледал от някакъф наръчник, който му дали с вистата...Та каво правил какво струвал направил още 1 акаунт, но и двата му сега са с парола...Незнае каква е паролата.Четох и аз наръчника и пробвах всичко но неможах да я открия...Пробвах през Safe Mode, но администраторския акаунт е забранен (така ми написа когато дадох на Recovery Computer или нещо от сорта), а на сейф мода дори и не излезе :hush: Та въпроса ми е как да намеря паролата или да я ресетна или каквото и да е та да вляза в компютъра.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Използувай това .iso, което е специално за ресетване на пароли за акаунти в Windows или някоя програма за целта от Hiren's BootCD.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Изтегляш ISO-то.
  • Записваш го на CD с "Burn Image" от Nero или която там програма използуваш. Не го записвай като Data.
  • Слагаш го в лаптопа и рестартираш. Предварително в биоса трябва да е настроено първото boot устройство да е CD-то.
  • Зареждаш ОС от CD-то. Ще ти се появи номерирано меню, в което ще видиш всички потребителски акаунти.
  • Избери номера на акаунт, чиято парола искаш да премахнеш. Потвърди с "Y". Излез от менюто с "0", извади CD-то, изчакай да се зареди Windows-а и се логни като съответния потребител без парола.
  • Ако съответният потребител с парола има лични криптирани папки и/или файлове, след изтриване на паролата тяхното съдържание става недостъпно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря получи се.

Здрашей имам същият проблем нямам администаторски акаунт. Това исо, което се изтегля поврежда ли по някакъв наюин информацията на харда, губи ли се или нещо такова??

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравей, имам същия проблем, нямам администаторски акаунт. Това исо, което се изтегля поврежда ли по някакъв начин информацията на харда, губи ли се или нещо такова??

Принципно не, ама ако се постараеш, сигурно ще успееш.

Линкът за теглене вече не е активен. Потърси в ар*на Winternals ERD Commander 2007 Bootable. Има и други полезни функции.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.