Премини към съдържанието
gaffer

Link: Превод на Spyware Terminator

Препоръчан отговор

Spyware Terminator е инструмент, с който можете да защитите компютъра си от spyware, adware, keyloggers, trojan horses, browser hijackers и други. . Интегрира в себе си ClamWin Antivirus и WebGuard и предлага пълна защита срещу вредители. Той разполага с богата база данни, която се обновява автоматично чрез Интернет. Програмата, с интегриран антивирус и WebGuard ви дава възможност за пълна защита в реално време.

Лиценз: Безплатен

връзка за сваляне на Spyware Terminator 2.2.0.411

връзка за сваляне на превода

причина за редакция: Превода е приключен. Сега ако намеря начин и да им го пратя....

Редактирано от gaffer (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря gaffer за превода,само един въпрос: Има ли значение от къде се стартира BG_STerminator.exe ?

Поздрави!

Редактирано от mihnev_sz (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще отговоря вместо gaffer. Няма значение от къде го стартираш. Това е инсталатор и с него можеш да посочиш точно къде да се инсталира превода.

Редактирано от Bfaf (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Ще отговоря вместо gaffer. Няма значение от къде го стартираш. Това е инсталатор и с него можеш да посочиш точно къде да се инсталира превода.

Благодаря cool.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Извинявам се, не споменах в поста, стараем се всичко да е по правилата...инсталатора е с вграден деинсталатор и резервно копиране на файловете които се променят...дори и ако все още не се предлагат такива,при инсталиране просто ако сте инсталиралирали програмата на друго място трябва да се посочи каде, ако е пътя по подразбиране - оставете инсталатора да се оправя сам :P

Почти всики преводи са напрвени на тоя принцип, просто не го споменах...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

БРАВО НА ГАФЕР, ПИЧ ТИ СИ ВЪРХЪТ. Това е супер програма и много се радвам че има такива готини хора като теб, да ни радват.

Редактирано от AleksiiVrana (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Искам да попитам хората инсталирали българския кои по ред език е българския в настройките за избор на език.

Днес ми направи впечатление следното: Аз преброих езиците и зададох да се показва последен - 19-ти по ред, при мен излиза веднага след руския - 15-ти, а имам оплаквания че изобщо не се показва....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Spyware Terminator

Версия: 2.2.1.433

Има съвсем малки промени в интерфейса спраямо предишната версия - само няколко реда.

Все пак превода е налице ....

Сваляне на превода

редакция: Все още чакам отговор от форума им за изпращане на превода..... ;)

Втора редакция: На официалната страница все още стои връзка за сваляне на старата версия, новата е тук или от тук - калдата

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте! Добре, че има хора като вас, та да могат, такива като мен да се оправят по-лесно с програмите. Програмата автоматично се обнови до версия 2.2.1.433. Преди да инсталирам езиковия пакет за версия 2.2.1.433 трябва ли да деинсталирам този за версия 2.2.0.411?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Здравейте! Добре, че има хора като вас, та да могат, такива като мен да се оправят по-лесно с програмите. Програмата автоматично се обнови до версия 2.2.1.433. Преди да инсталирам езиковия пакет за версия 2.2.1.433 трябва ли да деинсталирам този за версия 2.2.0.411?

Не, не е необходимо. При деинсталация на новия пакет ще се възстанови предишния.

А и разликата е малка - 2-3 реда, основно менютата на латиница вече се поддържат на кирилица.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.