Премини към съдържанието
uktccc

PANASONIC TH-42PV80P мнения и впечатления

Препоръчан отговор

дайте да я разгърнем тая тема защото се говори по форуми че тва ТВ радва повече окото от някои модели на Sony и на мн други марки за по над 2.5к и съм останал само с добри впечатления за него(ниска консумация 255W, 1 микро секунда време за реакция, G11 panel). Също така и цената му ми изглежда повече от приемлива :) Това време за реакция не е ли хиляди пъти по малко от на другите ТВ-та, как са го постинали!?!?! и какви други предимства има новия панел? и колко милярда цвата е че никъде не видях да пише (68 милярда ?) Въобще какво мислите за тази плазма ?

Редактирано от uktccc (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Предполагам знаеш, че това е плазма. При тази технология няма проблем с бавната реакция като при ЛСД.

Ако телевизора е наистина по-добър от предходния модел - PV70/който аз имам/ - това ще е поредния бест селър. Наистина модела предлага качество, което никое ЛСД за тези пари и размер не може да даде.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.