Премини към съдържанието
uktccc

Колони 5+1 (за DVD player) докъм 800лв

Препоръчан отговор

моля дайте предложения че съвсем се обърках какво да правя мислех да си взимам готова система но ме разубедиха... мисля да ги вържа към PIONEER DV-600AV-K а системата която ми е другия вариянт е SAMSUNG HT-TX500 заслужава ли си да "сглабям" нещо :) благодаря ви предварително :wub:

Редактирано от uktccc (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Зарежи ги тези Samsung. Ето ти 2 варианта:

Logitech

Cerative

Потърси ги из магазините из нета. Ще останеш доволен. В класа до 1 К пари можеш и да си сглобиш нещо от колони и ресивър, ма може и малко по - висока сума да ти дойде. Creative имат още едно предложение: ето, но няма да можеш напълно да се възползваш от него заради 5.1 каналният изход на Pioneera - а.

Надявам се съм бил полезен.

П.С. Весели празници!!!

Редактирано от hattamotto (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
моля дайте предложения че съвсем се обърках какво да правя мислех да си взимам готова система но ме разубедиха... мисля да ги вържа към PIONEER DV-600AV-K а системата която ми е другия вариянт е SAMSUNG HT-TX500 заслужава ли си да "сглабям" нещо :) благодаря ви предварително :help:

За тея пари можеш да погледнеш нещо на Denon или на Jamo. Примерно нещо такова.

Имя я и в комплект със усилвател в Технополис.

За мен е задължително Усилвателят да е отделно от ДВДто.

- Добър усилвател ти остава почти завинаги.ДВДто се разваля,спира да чете дискове и т.н. просто се сменя и не струва моного пари.

-Когато усилвателя е отделно има много повече входове и не само аудио но и видео (говорим за аудио-видео ресивър).Можеш да вържеш през него почти всичко което имаш в къщи PC, цифрова телевизия,видео,телезор,сд плеър или дек.

-Качеството на изпълнение и са много по добри.

Yamaha също имат много добри системи за парите си от аудио-водео ресивър с колони.Примерно нещо такова или тава + това

Зарежи ги тези Samsung. Ето ти 2 варианта:

Logitech

Cerative

Това са колони за PC и игри не за домашно кино и филми.Звученето и управлението на говорителите е различно.

Редактирано от svv78 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.