Премини към съдържанието
Karko

Кой от 3-те фотоапарата е най-добре?

Препоръчан отговор

Panasonic Lumix DMC-LZ8

Canon PowerShot A580

Canon PowerShot A570 IS

Триумя се между трите, и бих искал някое мнение.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз лично съм за Panasonic Lumix DMC-LZ8. Пристрастен съм верно, но преди време имах Канон и грам не бях доволен,бавно зарежда светкавицата,а и като цяло не ме кефи :) Виж Панасоника си е класика с оптика Лайка, качествен опт.зуум и те така :) Успех.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Panasonic Lumix DMC-LZ8

Canon PowerShot A580

Canon PowerShot A570 IS

Канона си е класика в жанра.Те са измислили фотографията дето има една дума.

Аз съм с Canon PowerShot A560 и съм много доволен от него.Бих ти препоръчал да си вземеш Canon PowerShot A570 IS.Разликата между двата е само един мегапиксел.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Честно казано и аз повече за тези два фотоапарата си мислех, най-вече защото и двата модела притежават оптичен стабилизатор ( треперят ми ръчичките на мен от цигарите :huh:). Иначе дали 7 или 8 пиксела наистина не смятам, че има разлика.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вземай Canon PowerShot A570 IS без да се замисляш.

Аз лично съм за Panasonic Lumix DMC-LZ8. Пристрастен съм верно, но преди време имах Канон и грам не бях доволен,бавно зарежда светкавицата,а и като цяло не ме кефи smile.gif Виж Панасоника си е класика с оптика Лайка, качествен опт.зуум и те така smile.gif Успех.

Отдавна мина времето с бавното зареждане на светкавицата. А "класиката" е с оптика Лейка, Лайка е онова куче дет летя в космоса. cool.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз също съм се спряла на Canon PowerShot A570 IS,мисля,че в сравнение с другият модел само той има оптичен стабилизатор или греша ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Правилно мислиш. Който и да вземеш, няма да съжаляваш, и двата са с новия DIGIC III процесор.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Отдавна мина времето с бавното зареждане на светкавицата. А "класиката" е с оптика Лейка, Лайка е онова куче дет летя в космоса. cool.gif

Лейка е онова с дупките, дето се поливат краставици с него. А Leica идва от немски и се чете Лайка :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Panasonic Lumix DMC-LZ8

Canon PowerShot A580

Canon PowerShot A570 IS

http://www.photopavilion.com/?page=catalog...l#slides-pane-1

Този!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Лейка е онова с дупките, дето се поливат краставици с него. А Leica идва от немски и се чете Лайка :)

Абе да ти кажа, направо си е лейка апарата, но си прав, моя грешка. laugh.gif

dragozow, няма оптичен стабилизатор, предложеното от теб.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Canon EOS 400D е много добър, а от тия които си изброил зимай някой на CANON няма да съжаляваш :cupid:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Canon EOS 400D е много добър, а от тия които си изброил зимай някой на CANON няма да съжаляваш :cupid:

За 1000 лв едва ли ще е лош. Едва ли скоро ще мога да измъкна всичко от възможностите му.

Явно Canоn-а е избора - А570 IS.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.