Премини към съдържанието
OneLiFe-OneLoVe

Как да махна операторското лого?

Препоръчан отговор

Ами добре е 1во да кажеш марка и модел на телефона защото за всеки е различно :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някои модели телефони поддържат слагането на картинка вместо лого. Ето един хитър номер, на който ме научи Neuton Gimic - направи си една картинка, която да представлява възможно най-малката точка и оцвети тази точка в подходящ цвят като тапета на телефона ти. След това замени логото с тази картинка и ще се отървеш от досадният надпис.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Някои модели телефони поддържат слагането на картинка вместо лого. Ето един хитър номер, на който ме научи Neuton Gimic - направи си една картинка, която да представлява възможно най-малката точка и оцвети тази точка в подходящ цвят като тапета на телефона ти. След това замени логото с тази картинка и ще се отървеш от досадният надпис.

<{POST_SNAPBACK}>

Действа със сигурност, на моя SIEMENS M65 стана - да е жив и здрав Neuton Gimic !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Или сложете това : Http://x65tricks.hit.bg/blank.gif

Edit: за съжаление нещо хит.бг не бачка... но файла може да потърсите тука http://x65.hit.bg/help

Редактирано от James_Bond007 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Или за най сигурно попитай на *88>9!

Там със сигурност след като си кажеш марката и модела на телефона ще ти кажат дали можеш и как да го направиш.Аз лично пробвах 501 идейки преди да звънна там и да ми кажат че логото на оператора на SonyEriccsinK700i неможе да се прмахне(изключвам случайте в който ниякой манияк е успял да го направи).

За сметка на това пък тук във форумчето намерих и си изтеглих такава манияшка програмка за теми последният ми проблем остана логото на оператора. :)cool.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Логото двуредово ли ти е?

Защото ако е става слжна работа!!!

По принцип първия ред на логото се взима от мрежата, а втория, ако има такъв, предимно при нови SIM карти с памет, взема го от там. Виж какво пише тук: GSMHOSTING

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

При мен пише:

BG GLOBUL

BG GLOBUL

Не може ли по някакъв начин да го променя?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А ти прочете ли какво пише в темата и пробва ли го?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не съм сигурен дали в твоят тел. го има ,но в моят Samsung c200 - в самото меню има опция с или без лого.

java script:emoticon(':nono:')

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ся.Тея форуми са за хора разбиращи английски.Аз,за мое голямо съжаление не съм сред тях.Този на хит.бг не ми се отвори.Чел,не чел,казвайте какво да се прави.Ако не,по добре не се обаждайте.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имаше някакъв начин, който съм го правил и работеше. Прашташ SMS на кратък номер 121 или 131 със съдържание clr и си готов. За номера не съм сигурен. Зема 50 стотинки ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Просто отиваш на страницата на МТел http://mtel.bg от там на МТел+ лога и си

го сменяш.Не знам за сега ,но по-рано имаше и логоаниматор(програмка с която да си направиш собствено лого).Успех :bye:

Редактирано от hristop (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

то ако е за siemens,влез тук : wap.siemens-club.ru и си изтегли прозра4ната картинка,а и не само...мисля 4е в "загрузки" вси4ко е безплатно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гости Ghostface Killah

Здравейте. Телефона е SonyEricsson W800i Намери ли се начин да се махне логото? Проблема е, че номера с точката не може да стане, защото телефона няма лого-оператор...

EDIT: обадих се на *88 и там ме отрязаха :P

Редактирано от Ghostface Killah (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравйте,

аз имам Сименс АХ 72 и вярно мн ме дразни това BG GLOBUL че чак и два пъти е написано, не знам как да си настроя wap функцията, така че ако има някакъв начин да го махна ще е супер.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе хора прочетох навсякъде и дори това :

Или сложете това : Http://x65tricks.hit.bg/blank.gif

Edit: за съжаление нещо хит.бг не бачка... но файла може да потърсите тука http://x65.hit.bg/help

и от никъде неразбрах как да си мхна логото на Siemens S55

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

аз пък има Нокиа 3220 и туй БГ ГЛОБУЛ ме дразни адскииии много..моля ви помогнете мии :P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някой случайно да знае как се маха операторското лого на сони ерискон w200 ( ако изобщо е възможно ) :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.