Премини към съдържанието
todorjoni

Проблем със скороста на CD-то

Препоръчан отговор

Имам проблем със скороста на запис.Скоро го носих да го преинсталират и дотогава записвах DVD диск за около 20-25 мин. , а сега стига и 1 час. DVD - то ми е 16x52 rw. Моля кажете ми как да си увелича пак скороста. Мисля че са пипали нещо в BIOS-a.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ами едното място от което се увеличава е програмаа за запис (от където съм почти сигурен че си го увеличил)

пробвай също my compter--->дясно копче на СД/ДВД---->пропъртис----->записване и от долу има меню от където може да избереш скорост

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
ами едното място от което се увеличава е програмаа за запис (от където съм почти сигурен че си го увеличил)

пробвай също my compter--->дясно копче на СД/ДВД---->пропъртис----->записване и от долу има меню от където може да избереш скорост

Да благодаря ти! беше на 48x а сега гo сложих на max.

А искам да попитам и още нещо. Аз съм пробвал да преинсталирам сам - мисля че съм се справял не зле, но има два харда ( единия е АТА , а другия SATA). След преинсталация не всеки Windows опознава SATA харда. На какво може да се дължи това?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
А искам да попитам и още нещо. Аз съм пробвал да преинсталирам сам - мисля че съм се справял не зле, но има два харда ( единия е АТА , а другия SATA). След преинсталация не всеки Windows опознава SATA харда. На какво може да се дължи това?

На липса на драйвери за контролера. Намери си и след инсталация ги исталирай

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
На липса на драйвери за контролера. Намери си и след инсталация ги исталирай

А как да разбера кои са липсващите драйвери? Има ли програма която да ми покаже всички драйвери на контролера.

Редактирано от todorjoni (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
А как да разбера кои са липсващите драйвери? Има ли програма която да ми покаже всички драйвери на контролера.

Да, в Device Manager ще имаш устройства, които са неразпознати от Windows, слагаш в СД-то диска, който ти е дошъл с motherboard-a и му казваш да си търси драйвери

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Да, в Device Manager ще имаш устройства, които са неразпознати от Windows, слагаш в СД-то диска, който ти е дошъл с motherboard-a и му казваш да си търси драйвери

БЛАГОДАРЯ!

Това ще го направя при следващата преинсталация, защото сега съм с Windows който ми опознава харда.

Дано да стане по този начин.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.