Премини към съдържанието
warewolf

Проблем с лаптоп Acer 5520

Препоръчан отговор

Здравейте

имам проблем с лаптопа ми ( acer aspire 5520 ).

Проблема е следния - работи известно време и се изключва, без значение дали в момента е натоварен или просто си седи на скрийнсейвър.. температурните му показатели са добри, дори и при натоварен режим. След като се изключи се налага да вадя кабела на батерията за да мога да го стартирам отново.

Каква може да е причината ?

Благодаря предварително.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте

имам проблем с лаптопа ми ( acer aspire 5520 ).

Проблема е следния - работи известно време и се изключва, без значение дали в момента е натоварен или просто си седи на скрийнсейвър.. температурните му показатели са добри, дори и при натоварен режим. След като се изключи се налага да вадя кабела на батерията за да мога да го стартирам отново.

Каква може да е причината ?

Благодаря предварително.

Да си правил промени по управлението на захранването? Пробва ли да стартираш с бутона за захранване (еднократно късо натискане) или със спейса?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Да си правил промени по управлението на захранването? Пробва ли да стартираш с бутона за захранване (еднократно късо натискане) или със спейса?

Не. Не съм правил никакви промени. Пробвах със всички бутони що има...включва се само след като извадя кабела на захранването.

п.с. забравих да кажа и че след като се изключи, не ми отчита че зарежда батерията (т.е. не свети лампата за зареждане )

Редактирано от warewolf (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Не. Не съм правил никакви промени. Пробвах със всички бутони що има...включва се само след като извадя кабела на захранването.

п.с. забравих да кажа и че след като се изключи, не ми отчита че зарежда батерията (т.е. не свети лампата за зареждане )

Има вероятност да има проблем със захранващия блок, по-добре го занеси в сервиз

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.