Премини към съдържанието
dundi_d

Малко тестче....

Препоръчан отговор

Не четете отговорите преди да отговорите на въпросите,иначе няма да ви е интересно :speak: И така:1.Напиши името на човек от срещуположния пол 2.Кой е любимия ти цвят от тези-Жълт,черен,зелен,син или червен? 3.Първият ти инициал:А-Р,Л-Р,С-Я 4.Месецът ти на раждане 5 .Кой цвят харесваш повече-черен или бял? 6.Напиши името на човек от същия пол като теб 7.Любимото ти число? 8.Калифорния или Флорида 9.Кое харесваш повече:Езерото или океанът 10.Напиши желание Надолу Отговорите: 1.Това е името на човека,в който си истински влюбен 2.Ако си избрал: Червено-Ти си жив и изпълнен с любов Черен-Ти си скромен и агресивен Зелен-Твоята душа е щастлива и излъчваш спокойствие Син-Ти си човек със спонтанен характер. Жълт-Ти си щастлив човек и даваш добри съвети на другите хора 3.Ако инициалът ти е: А-Р-Имаш много приятели и любов в живота Л-Р-Опитваш се да се насладиш на живота и любовта ти скоро ще разцъфне. С-Я-Обичаш да помагаш и бъдещето ти изглежда добро. 4.Ако си роден през: Януари-Март-Годината ще е много добра и ще разбереш че си се влюбил в този,който не си очаквал Април-Юни-Ще имаш силна връзка,но тя няма да трае дълго. Юли-Септември-Ще имаш незабравима година с много промени. Октомври-Декември-Годината няма да е от най-добрите,но ще откриеш сродна душа. 5.Ако избереш: Черно-Живота ти ще тръгне в различна посока,ще има много промени и ще се радваш на тях. Бяло-Ще намериш приятел,който ще ти се доверява и ще направи всичко това,но може и да не го разбереш. 6.Това е най-добрият ти приятел 7.Това е броят на близките ти приятели,които ще имаш в живота. 8.Ако избереш: Калифорния-Обичаш приключенията Флорида-Романтична душа си. 9.Ако избереш: Езерото-Верен си на приятелите и си малко резервиран Океан-Тио си спонтанен и обичаш местата с много хора. 10.Желанието ти ще се сбъдне,ако пуснештова в друг форум до 1 час!!! УСПЕХ!!!! cool.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е, мерси няма що...много мразя такива ангажиращи писма като тези...добре, че не написах желание. А и да бях написла, не се връзвам на такива неща... :P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Е, мерси няма що...много мразя такива ангажиращи писма като тези...добре, че не написах желание. А и да бях написла, не се връзвам на такива неща... ;)

<{POST_SNAPBACK}>

Добре де не ми се карай! sad.gif Аз от къде да знам че не обичаш :P .А и не съм те карала да го правиш!!! :sobbing:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

аз написах че искам да тръгна на училище по-скоро тъй че до няколко дни ще се сбъдне :);):P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.