Премини към съдържанието
Гости DarkLight

Link: Video Fun Box 1.10 Full

Препоръчан отговор

Гости DarkLight

thumb.jpg

Video Fun Box - утилита для обработки видео, помогающая создавать титры и спецэффекты. Если ресурсы компьютера позволяют, с ее помощью можно создать 3D-титры и спецэффекты в реальном времени. Полностью настраиваемые эффекты помогут вам создать именно то, что вы задумали. Программу можно использовать в сочетании с любым пакетом для обработки видео, начиная от поставляемого с Windows XP Movie Maker и заканчивая Adobe Premiere. В новой версии программы была добавлена возможность сохранения отдельных изображений и копирования их в буфер обмена, а также было исправлено множество ошибок.

Сайт

Download

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Приятели.Много ви моля нека някой да напише това на Български че руски незнам въобще.Много ще съм ви благодарен. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гости DarkLight

Е, щом те е заинтересовала:

Video Fun Box - програма за обработка на видео, позволяваща да се създават субтитри и специални ефекти. Ако ресурсите на компютъра го позволяват, с нейна помощ могат да се създават 3D субтритри и специални ефекти в реално време. Напълно настройваемите (знам, че няма таква дума ;) ) ефекти ще ви помогнат да направите точно това, което сте замислили. Програмата може да се използва в съчетание с всеки пакет за видео обработка, като се започне от Windows XP Movie Maker и се стигне до Adobe Premiere. В новата версия на програмата е добавена възможността да се пазят отделни изображения и да се копират в буфера, а също така са фиксирани множество грешки

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Е, щом те е заинтересовала:

Video Fun Box - програма за обработка на видео, позволяваща да се създават субтитри и специални ефекти. Ако ресурсите на компютъра го позволяват, с нейна помощ могат да се създават 3D субтритри и специални ефекти в реално време. Напълно настройваемите (знам, че няма таква дума ;) ) ефекти ще ви помогнат да направите точно това, което сте замислили. Програмата може да се използва в съчетание с всеки пакет за видео обработка, като се започне от Windows XP Movie Maker и се стигне до Adobe Premiere. В новата версия на програмата е добавена възможността да се пазят отделни изображения и да се копират в буфера, а също така са фиксирани множество грешки

<{POST_SNAPBACK}>

Всичко това е много хубаво, самоче аз имам леки затруднения със свалянето.

Опитах от там където пише "'free" и ме препрати на страница за ъплоуд на нещо. Ще ме опътиш ли моля;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гости DarkLight

Натискаш там където пише Free, долу има "Download-Ticket reserved. Please wait X seconds", изчакваш те да изтекат и ще се появи линк

Най-долу:

You have requested the file VFB.rar (3283760 Bytes). This file has been downloaded 911 times already.

IMPORTANT: Download-accelerators are only supported with a PREMIUM-Account!

Download: VFB.rar

Your Premium-Account is valid until [No premium-account detected].

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Страшен си - DarkLight!!!

Благодаря ти.Аз вече си я свалих и направих първата си манийка.Опасна програнка.От сума ти време търся програма (която да мога да разбера де,че ме няма много с английският.)с която да си правя менюта за DVD-които си записвам.Тук във форума имаше едно линкче към невероятна програма за тази цел ама като незнам English-a,и спеках.Тази поне я опрайх.Идеално! ;);):)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.