Премини към съдържанието
DamnedSoul

Вижте какво се получи :)

Препоръчан отговор

Здравейте !

Първо искам да се извиня на модераторите и да ги помоля да не го възприемат като реклама, а искам мнението на потребителите на един от най-големия форум в България ! cool.gif

Значи от 3 дена от сутрин до вечер се занимавах с този PHP-NUKE и phpBB и на право ми писна, но стана кажи-речи нещо ;)

Та искам да ви попитам дали Ви харесва и ако имате някакво предложение да ми го изложите !

Сайта е на адрес : http://wow.tollfreepage.com

10000x Предварително !

Редактирано от DamnedSoul (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Който се регистрира ще получи покана за GMail.Com(2,5 GB Кутия и много функций) !

Пише се фукции. Внимавайте с правописа sad.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много ти благодаря, но това е нищо ;) Вече 3 ден от сутрин до късно вечер се занимавам с тъпия Nuke и phpBB ! Все пак сам на 15 и е прекалено време престой пред компа, ама никой кат не ще да ми помогне ;) Искам да си го направя добар сайта, ама ... :)

10х все пак ! Сега ще го оправя :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не се заяждам ама ще трябва да си оправиш и правописа първо щото никой няма да те вземе насериозно.Говоря за думата "добАр" от предишния ти пост.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ха и аз вече почвам да се притеснявам за правописа, защото когато пиша на латиница го пиша така и се баркам ;)

Та да оставим това на страна и да видим, какво ще ми предложите ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вече има 5 нови външни вида :ph34r:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гости DarkLight
Вече има 5 нови външни вида  :ph34r:

<{POST_SNAPBACK}>

За какво си сложил анкета, която не работи

Default-ния скин дразни очите

P.S. а как се сменя външния вид ?

Редактирано от DarkLight (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Въобще не разбирам нищо от начините, по които се получава крайния ефект и кое как точна да обясня, така че ще кажа съвсем "по ламерски" и като естет човек :ph34r:cool.gif :

Делфинчетат ме дразнят и червения шрифт на началната страница (другите не съм ги гледала)

Сигурно не ти е до грешките сега, ама ...

"Препоръчи ни"

Въведете Защитният Код: (защитния)

най-новите новини (излишно повторение)

отиди във нашия (отиди в...)

със Вашето име (с Вашето...)

Можете да направите това от тук . (летяща точка)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Балагодаря, ще го оправя после, ся имам прекалено много работи да оправям с тоя нуке ся ще сменя дефаут темата :ph34r:

EDIT :

Я вижте ся, мисля, че тази по добре стой :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Wazzzaa Community Web Site! :ph34r:

червено на синьо някакси не пасват

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Човече извинявай ама ти нямаш едно изречение без правописна грешка,на всеки му се случва да изяде някоя буква понякога ама това при теб е постоянно.Още веднъж ти казвам че като видя сайт в който има такива фрапиращи грешки не го възприемам сериозно.Кой е спал в час по български,а?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е хубава работа момчето се е бъхтило като идиот за да си направи саитче а вие за правописа му се карате... sad.gif

Браво моето момче на мене ми хареса сигорно защото никога няма да успвя да направя такова нещо

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сега вече си е направо супер :nono::angry: и можеш да се заемеш с правописа :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря много !

Вече добавих още неща :) :

- Фото Галерия.

- Блок, в който скролират последно добавените снимки в Галерията.

- Блок, в който скролират последните теми от форума.

- И един часовник.

- 189 Забавни игрички (за да се забавлявате ;) )

- Нов мод за Бързо Отговор в phpBB-то

- Мод за Online/Offline Статус

- Хаха даже добавих и един за Правопис-а ;)

- Нови забавни рангове :)

Ами това е за сега, аз постоянно си добавям нови неща за да стане по интересен :)

EDIT :

- Вече има и още един много як (поне за мен) външен вид ! Сложил съм го на дефаут ! Плс кажеде дали става за дефаут скин :)

EDIT 2 :

- Вече има и ново меню :) Супер яко е :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Извинявам се за последователните съобщения, но никой не пише и за това ! Аре сега, кажете какво да му барна на сайта, за да стане по добре ! Плс изкажете си мнонието, дори и да не е хубаво !!! :wub:

10х

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Намен не ми харесва часовника, това беше първото нещо, което ми се наби на окото и ме подразни, когато заредих сайта. Оригинално е, но си мисля, че някак си, аналогов часовник не се вързва с уеб сайт, пък и в съчетание с електронен часовник + още два циферблата на него - прекалено претрупано стана.

Даже като се замисля.... според мен часовника е напълно излишен, било той аналогов или електронен. Всяко PC разполага с такъв долу вдясно (taskbar-a). А ако собственика на PC-то си пада по оптичен тунинг на Windows-a, има достатъчно много програми, които предлагат различни варианти на часовници.

По-добре запълни това място с нещо по-полезно - например Google търсачка, да можеш да се логнеш директно в АБВ-то, линкове към най-големите ( извесните) BG сайтове и т.н.т и т.н.т. Варианти много, ти прецени кое ще е най-полезно за посетителите.

Без лоши чувства cool.gif

Редактирано от morfei1 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много ти благодаря ! Щом така смяташ - още сега ще го махна (не е проблем :wub:) Нещо друго има ли ... Аре де искам мнения :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гледам има хора вътре, но нищо не виждът от сайта ! За да получите всички неща от сайта Трябва да се регистрирате :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.