genatraikova

Как да си направя поща"@hotmail.com"?

12 мнения в тази тема

Не знам къде да си задам въпроса,ако тук не му е мястото,моля да ми бъде преместена където сметнете за добре.

Сигурно ще ми се смеете sad.gifbiggrin.gif ,но на работния плот,до "моите документи","моят компютър" има "моите места в мрежата"-мисля ,че от там се прави поща"@hotmail.com",но не съм сигурна, не знам как става.Ако съм на прав път,моля ви да ми обясните как точно става и какви са предимствата и недостатъците да имаш такава поща.Благодаря предварително. ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Не знам къде да си задам въпроса,ако тук не му е мястото,моля да ми бъде преместена където сметнете за добре.

Сигурно ще ми се смеете sad.gifbiggrin.gif ,но на работния плот,до "моите документи","моят компютър" има "моите места в мрежата"-мисля ,че от там се прави поща"@hotmail.com",но не съм сигурна, не знам как става.Ако съм на прав път,моля ви да ми обясните как точно става и какви са предимствата и недостатъците да имаш такава поща.Благодаря предварително. ;)

http://get.live.com/mail/overview

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Благодаря,но от линка ,който си ми дал ли се тегли или от "моите места в мрежата" се прави?А и чета нещо за заплащане,-не лицензирамн ми е "уиндоус"-а,да не стане нещо да ми се загнезди онази програма ,дето е на "майкрософт"-откриваща не лицензираните копия на "уиндоус".С две приказки-да имам или да нямам такава поща?Пак благодаря!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ами така като гледам от линка, просто натисни "Използвай" и си ти!!! cool.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

ок.Аз вече си направих,но не от линка,а от "моите места в мрежата",но няма ли по БГ,горе долу схващам,но нещо като "скайп "ли има там?Безплатно като скайп ли е?Имам вече регистрация.Превеждам си всичко с "гугъл-преводача",където превежда цели сайтове,дано схвана biggrin.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Вече имаш точния линк с точна информация по темата -какво повече ти трябва!?!?И дори не я използуваш ohmy.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирай се от линка, който са ти дали в темата. За вход към пощата отваряш http://www.msn.com/ и кликаш на връзката Hotmail. Естествено с името и паролата можеш да ползваш Windows Live Messenger с, който би се улеснила в Live разширенията на Microsoft

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Вече имаш точния линк с точна информация по темата -какво повече ти трябва!?!?И дори не я използуваш ohmy.gif

Използвах я.Всичко е наред вече.Благодаря ви за помощта.Но не мога да разбера видеоразговор както при "скайп",може ли?Или само писма?Нямам никого добавен в списъка и не мога да пробвам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

публикувано (редактирано)

Използвах я.Всичко е наред вече.Благодаря ви за помощта.Но не мога да разбера видеоразговор както при "скайп",може ли?Или само писма?Нямам никого добавен в списъка и не мога да пробвам.

Да, но ползвай Windows Live Messenger за целта

Редактирано от andrian.ivanov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Да, но ползвай Windows Live Messenger за целта

Да,благодаря.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

..., ако нещо не ти ясно ми пиши

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Разбира се,благодаря отново! :whist:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Известия

• Калин Карабойчев

Бъди специален, вземи своя VIP Абонамент   14.06.2016

Със своя VIP Абонамент получаваш:  Форум без никакви реклами.  5 пъти повече точки репутация, с които да гласуваш.  Табелка Специален потребител под аватара си.  Възможност да съхраняваш до 1000 лични съобщения в пощата си.  Специален различен цвят на ника ти, който те отличава от останалите.  До 50 мегабайта пространство за прикачване на файлове.  Използваш търсачката без да чакаш между честите търсения.  Възможност да отваряш и затваряш своите теми.  2 снимки, 3 линка и 5 реда в подписа ти.  Възможност да създаваш теми с Анкети в тях.  Възможност да прикачваш файлове към личните си съобщения.  Не чакаш между честите изпращания на лични съобщения.  Достъп до специален VIP форум, в който можеш да се включиш в дискусии с администрацията на форума относно нововъведения и нови услуги касаещи целия сайт и форум. Не чакай, бъди специален Поръчай сега!
                             VIP - 3 месеца                         VIP - 1 година        5.00 EUR с ДДС                      10.00 EUR с ДДС
    • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение