Анонимните атакуват сайта на телевизия bTV
На страницата на ANONYMOUS BULGARIA във Facebook се появи кратко съобщение с инструкции, дата и час на атака на сайта на телевизия бТВ. Съобщението гласи следно: Цел: http://www.btv.bg/ Дата: 23-ти Mай, Cряда Час: 13:00 до 18:00 Инструменти: VPN, Hping, Slowloris, Hoic, Pyloris и главите си както обикновенно. Желаещи да пробват defacing на - добре дошли. Ние сме Анонимни Ние не забравяме Ние не прощаваме Ние сме Легион Очаквайте ни. Не се съобщава каква е причината за планираната атака, но е всеизвестно, че групата не харесва, корпорации, правителства, медии и организации ограничаващи свободата на словото и правото всеки да ползва свободно интернет. Възможно е причината за предвижданата атака, да е най-новата платена услуга на медията за разпространение на филми и сериали voyo. Какво ще се случи само времето ще покаже...
Към мобилната версия
Човечеството в скоро време ще се научи да създава бактерии, които ще оказват влияние върху човешкото поведение твърди американски учен.

Добре че няма да съм жив да го видя
Не бъди толкова сигурен. Погледни хората какво имаха преди 30 години и какво имат сега.
Аз една от мечтите ми е да доживея разкодирането на човешкия мозък. Представете си да разглеждате спомените си пред компютъра, да организирате информацията която сте получили. Невъзможното е възможно в днешно време
Ще си разглеждаме спомените?! "Анимус" ще съществува?!ASSASSIN"S CREED на живо
Това е пълна и нежелателна-недопустима намеса както в природата ,така и в личносното.Защо е този глобален контрол и какви са тези шизофренични интереси.Това за мен е пълна лудост която ще донесе на човечеството само страдание.Не го проумявам.Потресена съм............. www.*************
Когато такива технологии навлязат, тогава всички хора ще станат като роботи, нямащи право на собствено развитие. Развитието на живота на хората ще бъде предварително избрано от една шепа хора, които ще си играят на Господ с нас. Тъжното е, че ще ни накарат сами да го поискаме, заради някои облаги, които щедро ще ни се предоставят. Като Facebook, който е повод да сме по-близки с приятелите си и да споделяме всичко с тях, но причината да ни предоставят тази "чудесна" възможност е друга. Подрастващото поколение, което въобще не се замисля къде и какво публикува е твърде тъпо и дрогирано, за да разсъждава по въпроса. Едва ли е повод за радост възможността да се синхронизира мозъка с компютъра, за да се гледат спомените на монитора, заради което се радва в коментара си PhX. Но може би това ще е нов повод да сме още "по-близки" или поне така ще ни го представят, а ние с радост ще прегърнем идеята и ще предоставим на целия свят информацията в главите ни.
Всичко това се случва заради интересът на човека към всички тези неща. Никой не може да спре човека да си играе на Господ. Звучи зловещо но точно това тласка науката постоянно напред. Наскоро чух за новина където учени създали вирус от H1N1 които може да заличи човечеството. Кой би искал това нещо и защо са го създали? Защото могат. Никой не ги спря. Това което може да ни заличи може и да ни помогне ако успеем да създадем лекарства и в бъдеще да не се повтарят такива грешки като Луда крава, птичи вирус и т.н.
Геномодифицирането е бъдещето, рано или късно човек ще започне да променя гените на хората за да ни правят устоими на резките промени в климата. Така по лесно ще се адаптираме. Ако я нямаше тази мутация в ДНК-то ни нямаше да сме тука сигурно
Не съм пророк но така като гледам, едно е сигурно - Човек ще се опита да се направи съвършен рано или късно, въпреки противоречията със околната среда и Земята. Щом мъж може да стане жена и обратното, със сигурност ще се направи и безсмъртен. Единственото нещо което може да ни спре е някой катаклизъм
Няма спор, че бъдещето е в науката, но тя може да се използва за доста по-различни цели от тези, за които се използва в момента. Не е ли странно, че болниците се увеличават, а болните хора не намаляват. Лекарствата също. Причината да се създаде един смъртоносен вирус е една и тя не е от най-хуманните. Борбата винаги е била за власт и пари. За да продам ваксина, да кажем първо трябва да създам нуждата от нея. Така се появяват и свински и птичи и всякакви други грипове, има и изключения разбира се. Но вместо да се работи по изключенията, се работи по измислянето на нови вируси. 400 милиардера има по официални данни. Ако отделят малка част от парите си мизерията и гладът в страните от третия свят ще изчезнат, но защо да го правят след като това ще лиши от смисъл съществуването на много организации, които уж се грижат точно за да няма глад и мизерия. И въпреки това много хора там умират от глад.
Еми това изкривяване, тази злоупотреба със силата се появява заради нашата алчна парична система. В паричната система хората не гледат на доброто и качественото а на богатството. Да тези свински грипове и заешки трески са доста съмнителни. Да се появят от една мутация при дадено животно а да се разпространяват с неуморима сила. Това май е създадено от фармацевтичните гиганти за малко повече печалба. Достатъчно е да променят основната грипна епидемия да я вкарат в създание преносител, и да платят на новинарските емисии да усилят опасността (Да, новините по телевизията и пресата са огромен катализатор за всяване на ужас). Така ще си направят стотина милиона долара (може би и няколко милиарда)
Но както каза не всичко е конспирация, вирусите (както и хлебарките) постоянно се изменят и стават все по устойчиви на лекарствата, за това виждаме все по-нови продукти които са по-силни. Този Raid срещу хлебарки е достигнал силата да убие един дребен плъх.
За организациите няма какво да говоря, те помагат но бюджета им е много малък, за разлика от военния бюджет например. А войните всяват повече смърт и глад, но още съществуват..
ха ха големи майтапчета, "великите" хакери първо да погледнат собственото си мозъче и може и да установят че то (те) вече са превзети .....
сега малко за тъпизмите в самата статийка, когато някакъв вирус или бактерия започнат да управляват мислите на хората аз ще стана на 100-тонен локомотив, човек може да бъде управляван единствено от по-мощен от него енергиен разум с помощта на телепатия, всички други писания са лайкучка.
Защо мислиш така? Я погледни вирусите какво правят с организма ни. По принцип вирусите не могат да се възпроизвеждат сами, за това те като влезнат в организма ни, заразяват определен брой клетки правейки ги зомбита, и така те ги карат клетките да зарежат зададените задачи от мозъка ни и да почнат да правят това което казва вируса, т.е. да създава още вируси. Това е единственият начин вирусите да се разпространяват.
В статията няма нищо смешно
ще отговоря много накратко, вирусите и бактериите имат някакво мислене но то не е на нивото на човека и няма как да почне да казва какво да прави човека, щото някои неща от мисленете на човека ще са му непознати на вируса примерно, да не говоря че първо вируса трябва да превзема разума (мисленето) на дадения човек в който е (това обяснение е за "нормалните хора", а иначе вируса няма развита телепатия с която да превземе телепатично човека за да започне да го управлява, това е за мен .....)
Вируса никога не е имало мислене. Ти ги направи организми. Те просто изменят ДНК на клетката и налагат своето. Теоретично е възможно да се създаде такъв вирус който да управлява някой твои действия. Няма да те направи зомби но ще те направи доста податлив към дадени работи (ако атакува по някакъв начин мозъка) Тука не му трябва мисъл. А ако намесим нанотехнологията в процеса на създаване на този вирус, нещата няма да са толкова розови. Вируса няма да взема решения вместо тебе, той ще зарази мозъка ти и ти ще станеш податлив сам на дадени работи.
Прочети малко за вирусите и бактериофагите (направо за патогенните МО) хубаво е да ги знаеш тези неща
Интерес защото и без това вече са ни промити мозъците. фейсбук голям праз. не го използвам. скайп ли? че кво е тва . и него не го използвам. всички тея така наречени "социални мрежи" са си чисто законно крадене на личната информация на хората. апък за мобилните устройства да не говорим, как целия списък с контакти, имейли, документи и тн отива в ръцете на огромните корпорации.... но българите сме тъп народ и само гледаме замазаната НЕистина
Спокойно ако измислят такъв вирус ще измислят и анти-вирус.
Но е много добре това науката трябва да върви напред. Представете си да контролирате информацията в мозъка си няма нежелани спомени и информация всичко подредено и там където го търсите и когато ви потрябва. Супер просто мечта а и тези болести на ума - аутсхаимер, и даун или там както се пишат ще са лечими.
-----------------------------
Коментарът е редактиран от tERROR85 на 19.12.2011 - 11:17
Всички, които толкова гласно протестирате срещу бъдещето, замислете се, че и в момента има методи, които "оказват влияние върху човешкото поведение"... в статията се говори просто за хай-тек алтернатива на ракията!
Ако не искате технология в живота си - право в планината и никой няма да ви закача.